Daksomos brokeris,


Naujame kvartale liko 2 laisvi žemės sklypai namų statybai 7 arai.

Temos, straipsniai, statybų įmonės

Pastatysime pagal Jūsų poreikį gyvenamąjį namą iki liepos pabaigos. Galite rinktis 70kv. Visi namai vieno aukšto,vienodos architektūros, kvartalo apšvietimas,asfaltuota daksomos brokeris.

  • UNOHUB nemažina apsukų - atidarytas NT paslaugų centras Klaipėdoje
  • Dėl užgriuvusių rūpesčių moteris kaltina, kaip įtariama, garbės nekilnojamojo turto brokerių gildijai nedarantį Edviną Goradauską.

Klaipėdos m. Dėl platesnės informacijos prašau skambinti tel. Vieno aukšto gyvenamojo namo bendras plotas - 80 m2 galimi ir kiti namų plotai - 70 m2, 90 m2, m2, m2 ir m2.

Namo projektas su galiojančiu statybos leidimu įskaičiuotas į kainą. Likę vidiniai kvartalo sklypai 6,5 arų statyboms orientuoti į pietų pusę.

Dėl namo remonto – į uostamiesčio prokuratūrą

Daksomos brokeris kainą įskaičiuota: - pilna lauko apdaila, čerpinis stogas, trinkelėmis klota gatvė ir vieta 2 automobiliams sklypo ribose; - 3 stiklų dviejų paketų langai; - įrengtos ir išbetonuotos šildomos grindys; - išvedžiota ir paruošta santechnikos įrenginių pajungimui vandentiekio daksomos brokeris nuotekų sistema; - įrengtas momentinio šildymo dujų katilas; - išvedžiota elektros, saugos ir priešgaisrinės signalizacijos instaliacija bei sumontuoti davikliai.

Naujame Slengių kvartale šalia pirmo karjero Parduodu 2 atskirus gyvenamuosius namus Statyba Bendras plotas kv. Panoraminiai langai.

Dėl namo remonto — į uostamiesčio prokuratūrą Rugsėjo 13d. Nesutinkantys mokėti milžiniškų sumų už Taikos prospekte esančio daugiabučio vamzdyno stovo pakeitimą namo gyventojai kreipėsi į uostamiesčio prokuratūrą. Dienraštis "Klaipėda" jau rašė rugpjūčio 29 d.