Eterio algoritmas


Tai bus labai svarbus projektas ir kriptovaliutų entuziastai noriai diskutuoja apie POW ir PoS palyginimą.

Visi mazgai yra visiški knygos, t. Tinklo negalima sunaikinti ištraukus centrinį serverį.

kairieji variantai 24 variantas

Jei mazgas nepaiso iš anksto nustatytų standartų ir sukuria bloką, kiti mazgai jo nepaisys. Tačiau jei neatitinkantis mazgas ir toliau kuria blokus, pažeisdamas standartus, o keli kiti mazgai taip pat pradeda kurti blokus ant neatitinkančių blokų, tada bendruomenėje kiltų ginčas.

Bendruomenė gali pasirinkti kietą šakę ir atimti tinklo būklę eterio algoritmas kilus ginčui, tačiau dažnos kietos šakės daro įtaką tinklo stabilumui.

eterio algoritmas

Norint užkirsti kelią tokiems neatitinkantiems mazgams, kurie dažnai sukelia kietas šakutes, reikalingas sutarimo mechanizmas. Tokie mazgai gali sukelti melagingus sandorius, pvz. Norint to išvengti, reikia bendro sutarimo mechanizmo.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Koks yra POW algoritmas? Bitcoin yra garsiausias POW eterio algoritmas ir mes jį naudosime aiškindami sąvoką.

Tačiau norėdamas įtraukti operaciją į kitą bloką, kalnakasybos specialistas turi žinoti paskutinio įrašyto bloko kriptografinę maišos vertę, kuri yra paslėpta nuo visų. Ši maišos vertė turi būti nurodyta kuriant naują bloką.

eterio algoritmas pasiūlymas užsidirbti daug pinigų

Norėdami rasti paskutinio bloko maištą, kalnakasis turi išbandyti vieną numerį eterio algoritmas kito, naudodamas brutalią skaičiavimo galią, ir nereikia jokių įgūdžių. Sėkmingas kalnakasis yra tas, kuris įveikia visus kitus šiame žaidime ir išsprendžia šį didžiulį matematinį galvosūkį naudodamas didžiulę skaičiavimo galią. Suradęs paskutinio užfiksuoto bloko maišos, kalnakasio kompiuteris paskelbia jį tinklui, kad kiti mazgai patikrintų, ir sukuria naują bloką su operacijomis mempolo po patikrinimo metu.

Šachtininko išspręsta kriptografinė dėlionė yra asimetriška. Kalnakasio darbuotojui tai yra gana sunku, tačiau kiti tinklo mazgai gali labai lengvai pamatyti įrodymus, kad padaryta didžiulė daugybė skaičių.

Kas yra Ethereum valiuta?

Laikui bėgant kalnakasiai lengviau suvokia galvosūkį, o blokų generavimo laikas sutrumpėja nuo 10 minučių. Dėlionė yra peržiūrima kas 14 dienų, kad ji būtų eterio algoritmas. Tai iš tikrųjų reiškia, kad nuo šiol reikės daugiau skaičiavimo galios.

eterio algoritmas uždirbkite realių pinigų internete neinvestuodami

Tačiau šis didelis saugumas kainuoja brangiai. Nuolat didėjančiai mazgų skaičiavimo galiai reikia vis daugiau elektros energijos, pvz.

Autorius -iai èteris, jutimais nesuvokiama substancija, subtiliausias pasaulio elementas. Graikų mitologijoje eteris apibūdinamas kaip viršutinis dangus, skaidraus oro, dieviškumo sritis. Homero poemose eteris reiškia dangų, Dzeuso buveinę. Hesiodas ir orfikai eterį laikė vienu pirminių pasaulio pradų, jo siela.

Be to, visų mazgų eterio algoritmas į operacijos patvirtinimo procesą daro įtaką mastelio keitimas ir operacijos pralaidumas. Be to, atskiriems kalnakasiams sunku nuolat tobulinti savo techninę įrangą, eterio algoritmas būtų galima išspręsti vis sudėtingesnį matematinį galvosūkį ir padėti didėjančią sąskaitą už elektrą.

Nuorodos kopijavimas

Taigi didėja kasybos centralizacija, kai scenoje dominuoja dideli organizuoti kasybos įrenginiai. Kuo skiriasi PoS algoritmas? PoS algoritmo atveju mazgų rinkinys nusprendžia panaudoti savo kriptovaliutas eterio algoritmas patvirtinti. Kuo didesnė statymo suma ir kuo ilgesnė statymo trukmė, tuo geresni yra stakerio šansai prisiimti atsakomybę už operacijos patvirtinimą.

Visos kriptovaliutos šiame tinkle jau yra sukurtos, ir čia nėra kasybos.

N. Teslos tyrimų metodas ir pasaulėvaizdis. UFO Page. Lithuanian

Tai pašalina poreikį išspręsti sudėtingą kriptografinį galvosūkį. Taip pat išvengiama nuolatinio aparatūros atnaujinimo ir didėjančių energijos sąnaudų. Taip pat nebūtina, kad visas tinklas būtų įtrauktas į operacijos patvirtinimo procesą, o tai padidina mastelį. Iš pradžių tai buvo duomenų bazių valdymo koncepcija, kai tai reiškia skirtingų duomenų bazės skaidinių saugojimą atskiruose serverio egzemplioriuose siekiant didesnio efektyvumo.

Kadangi joks mazgas nemato viso tinklo, Sharding'o eterio algoritmas įgyvendinti kartu su POW algoritmu, o PoS reikia su atskirais kaupikliais atskiroms skaldoms.

  1. Terminalas galimybėms
  2. Kas yra Ethereum Valiuta ir kaip veikia Ethereum?

POW vs PoS: kas geriau? POW yra gerai patikrintas ir naudojamas daugelyje kriptovaliutų projektų. Tačiau dėl didelių energijos sąnaudų, padidėjusios apkrovos aplinkai, susijusios neigiamos informacijos apie žiniasklaidą, didėjančios kasybos operacijų centralizacijos ir mažo transakcijų našumo ilgainiui tai greičiausiai taps nebeįmanoma.

aš čia uždirbu pinigus, o tu

DASH kriptovaliuta. Tačiau jis yra mažiau saugus nei visiškai decentralizuotas POW algoritmas. Tinkle galima nusipirkti daugumą monetų, tapti pasirinktu akcijų paketo savininku ir patvirtinti neteisingas operacijas kaip atakos dalį.

Skubantiems

Tačiau rinkos ekonomika tam turi natūralų apsauginį vožtuvą, nes monetos kaina labai padidės, kai kas nors bandys nusipirkti tokį didžiulį kiekį monetų, todėl užpuolikų darbas bus daug sunkesnis. Stakeris taip pat gali sukčiauti ir patvirtinti neteisingas operacijas.

Sistema leidžia visiškai priskirti turinio kūrėjui.

vertybinių popierių biržos brokerio reitingas

Prisijunkite, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip ketiname demokratizuoti švietimą ir kaip galite užsidirbti šiek tiek naudos.