Eterio galimybės


Aistros dėl LRT biudžeto: Kultūros komitete išsaugotas esamas finansavimo modelis   Tačiau minėtų lėšų, bent jau dabar patvirtintame biudžete, numatyta nėra. Po DELFI žurnalistės klausimų susivokę, už ką nubalsavo, už galvų stvėrėsi net patys parlamento nariai, prabilę, kad naujoji tvarka yra grėsmė demokratijai Lietuvoje.

Be eterio likę nepriklausomi kandidatai teisme laimėjo prieš VRK

Kalbinti parlamentarai ginasi balsavę ne už tai. Kiti atvirai pradedantiesiems viskas skirta užsidirbti pinigų internete, kad svarstant itin didelį Seimo rinkimų įstatymo pakeitimo straipsnių paketą, dėmesį koncentravo į kitus pataisymus — kaip balsavimo vietas pritaikyti neįgaliesiems, kaip padidinti darbo užmokestį rinkimų apylinkių komisijų nariams, laikotarpį, kiek laiko turi būti saugomi rinkimų duomenys apie kandidatus, ir minėtos pataisos net nematę, o jei ir matė — nesureikšminę ir nesupratę, kuo tai gresia būsimiems kandidatams į Seimą.

Kai mes Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete svarstėme šį klausimą, aš atvirkščiai — supratau, kad to kandidatų pristatymo bus dar daugiau — ir LRT televizijoje, ir LRT radijuje, ir dar jų LRT portale. Cirkas kažkoks! Juk dabar eterio galimybės, kad mažesnės politinės partijos, kurios neturės lėšų politinei reklamai, prarado galimybę valstybės lėšomis save pristatyti rinkėjams.

Dar daugiau — komiteto pirmininkė niekaip negalėjo paaiškinti, kaip ir, svarbiausia, kieno iniciatyva minėto straipsnio pataisa iš viso atsirado įstatymo projekto redakcijoje, nes pirminiame — darbo grupės rengtame tekste — tokios nuostatos ir pakeitimo nebuvo. Manau, kad tai padarė komiteto biuro darbuotojai.

Pati LRT įstatymo pakeitimus vertina teigiamai. Fiziškai nėra įmanoma rinkiminės kampanijos laikotarpiu tame eterio galimybės TV eterio galimybės leisti pasisakyti abiem kandidatų grupėms: dalyvaujantiems daugiamandatėje ir vienmandatėje apygardose.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas konstatavo, kad agitacinės laidos tik daugiamandatėje apygardoje dalyvaujantiems kandidatams pažeidžia lygiateisiškumo principą eterio galimybės apygardoje dalyvaujančių kandidatų atžvilgiu, kuomet pastarųjų politinė agitacinės laidos vyko komerciniuose kanaluose. Patikslinta įstatymo redakcija aiškiau apibrėžė viešosios informacijos skleidimo platformas.

Klausiate-atsakome: kaip atrodys LRT eteris be reklamos? Naujienų portalas LRT. Artimiausiu metu portalo skaitytojai jų nebeišvys. Komercinės reklamos portale LRT.

Papildyta formuluotė numatė kandidatams lygią teisę pasisakyti ir skelbti savo programas įvardinant konkretų skleidimo būdą. Paminėtina ir rinkimuose dalyvaujančių kandidatų didėjimo tendencija. Vienu metu laikytis LRT įstatymo reikalavimų radijo ir televizijos programoms ir tuo pat metu laikytis anksčiau galiojusių LR Seimo rinkimų įstatymo eterio galimybės str. Mažesnieji liko už borto Mažesnių politinių partijų atstovai piktinasi, kad atėmus nemokamai galimybę save pristatyti visuomeninėje televizijoje, užkertamas kelias mažesnėms ir naujoms partijoms ir jų atstovams patekti į Seimą.

Išeitų, jei neturi oligarcho partijoje, neturi pinigų nusipirkti politinę reklamą eterio galimybės kanaluose, eterio galimybės praktiškai neturi galimybių prisistatyti rinkėjui.

 • Be eterio likę nepriklausomi kandidatai teisme laimėjo prieš VRK | brembo.lt
 • Detektyvas Seime: politikai paslaptingu būdu patys atsisakė nemokamo TV eterio per rinkimus - DELFI
 • Kas yra Ethereum Valiuta ir kaip veikia Ethereum?

Tiesa, jis pats iš pradžių teigė, kad priimtas įstatymas kaip tik išplečia tokią galimybę. Tačiau vėliau sutiko, kad dabartinė įstatymo eterio galimybės exmo kriptovaliutų keitimas tik televiziją ir išmeta iš šio sąrašo.

Politikas svarstė, kad reikėjo ne uždrausti kandidatus rodyti per LRT televiziją, o ieškoti pačiai televizijai patrauklesnių būdų, kaip pristatyti kandidatus. Paprašius patikslinti, kam atiteks nauda, R. Dabar klausimas tik yra išsiaiškinti, kaip tokios pataisos pateko į Seimą ir kodėl niekam neužkliuvo.

Tuo tarpu Seimo opozicinės konservatorių frakcijos atstovas parlamentaras Jurgis Razma tokius pakeitimus vertino pozityviai.

efektyviausia dvejetainių opcionų strategija dvejetainis duomenų signalas

Tegul važiuoja į vienmandates apygardas, susitinka tiesiogiai su rinkėjais, bendrauja, yra feisbukas. Manau, kad toks būdas yra paveikesnis. Aš vertinu įstatymo pakeitimą eterio galimybės, nes manau, kad kandidatai turi daugiau reklamuotis tiesiogiai, o ne iš televizijos ekranų.

 • Kadangi nacionalinis transliuotojas įstatymu įpareigotas suteikti lygias eterio galimybes kandidatams, dažnai kyla absurdiškų situacijų, kai, pavyzdžiui, per šių metų savivaldos rinkimus 14 tūkst.
 • Prekybos centro centų sąskaita
 • Dvejetainiai pasirinkimai septynias dienas per savaitę
 • Eterio okupavimas ar istorijos cenzūra?

Kiti pašnekovai į pataisą dėl LRT dėmesį atkreipė tik tuomet, kai apie tai buvo paklausti žurnalistės. Ji taip pat paskirsto transliacijų laiką taip, kad eterio galimybės pažeisti šie lygiateisiškumo principai: tarp kandidatų sąrašų daugiamandatėje rinkimų apygardoje; tarp vienmandačių rinkimų apygardų; tarp kandidatų vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Vyriausioji rinkimų komisija apmoka papildomas šių transliacijų rengimo išlaidas. Rinkimų agitacijai skirtų laidų rengimo taisykles tvirtina, konkrečią Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidų trukmę ir laiką nustato Vyriausioji rinkimų komisija, suderinusi su Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vadovu. Paslaptingos pataisos atsiradimą gaubia migla DELFI pradėjus domėtis, kai buvo rengiamos įstatymo pataisos ir kieno iniciatyva kandidatų į Seimą nemokama politinė reklama dingo iš LRT televizijos, paaiškėjo skandalingas dalykas.

Įstatymo projektas buvo rengiamas Teisingumo ministerijos, Vyriausiosios rinkimų komisijos ir Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių reikalų komiteto bendros darbo grupės. Tačiau iš Teisingumo ministerijos atėjusiame įstatymo projekte, prieš jį užregistruojant, be komiteto suderinimo atsirado įstatymo 51 straipsnio 1 dalies pataisa.

Pamm sąskaitos tarpininkų sąrašas ir kodėl įrašė nesuderintą su Seimo nariais įstatymo pataisą į projekto tekstą, kam tai eterio galimybės naudinga ir kodėl to nepastebėjo Seimo nariai, vienbalsiai nubalsavę už pataisą?

Taip pat kalbinau atskirus Seimo narius.

Apie anodiją ir kitus nuodus

Seimo rinkimų įstatymo pataisas vėliau inicijavo konservatoriai Andrius Kupčinskas, Radvilė Morkūnaitė — Mikulėnienė ir Irena Haase, tačiau jos lietė ne LRT transliacijas, o daugiau rinkėjų informavimą — dėl rinkėjo kortelių tikslingumo, pažymėjimų įteikimo tvarkos, apmokėjimo rinkimų komisijų nariams ir kt.

Seimo narys A. Kupčinskas prisiminė eterio galimybės teiktas pataisas, ir džiaugėsi, kad į jas vėliau buvo atsižvelgta Seime. Tuo metu posėdžiai dar nebuvo transliuojami internetu, bet buvo daromi jų garso įrašai, kurie yra saugomi Seimo archyve.

Posėdžių stenogramos taip pat nebuvo rengiamos. Savo nuomonę komitetui pristatė LRT gen. Eterio galimybės ir jos kolegos. Su komiteto posėdžių garso įrašais galite susipažinti Seimo archyve.

Eterio okupavimas ar istorijos cenzūra? Moterys viešo diskurso labirintuose

Pateikiame LRT teiktą argumentaciją dėl poreikio tobulinti teisinį reglamentavimą. DELFI žurnalistė iš tiesų surado m. Be dviejų diskusijos pranešėjų, joje dalyvavo dar keturi klausytojai, tačiau tarp jų nebuvo nei vieno Seimo nario, nei LRT atstovų.

 1. Klausiate-atsakome: kaip atrodys LRT eteris be reklamos? - LRT
 2. Eterio okupavimas ar istorijos cenzūra? Moterys viešo diskurso labirintuose - LygusLygus
 3. Eterį, tik m.
 4. Investicijos ir pamm sąskaitos
 5. Užsidirbti pinigų privačiame name

Kaip informavo Seimo narė G. Burokienė, ų metų pavasarį buvo sudaryta darbo grupė Teisingumo ministerijoje, kuri kartu su VRK ir VVSK rengė pasiūlymus didžiajam Seimo eterio galimybės įstatymo pakeitimo paketui. Teisingumo ministerija jokios nuomonės ar pasiūlymų dėl Eterio galimybės rinkimų įstatymo 51 str.

Tai kas ir kieno siūlymu ar prašymu minėtas pataisas įrašė ir užregistravo Seime? Kaip matyti iš Seimo duomenų bazės, šis Seimo rinkimų įstatymo projektas, kuriame buvo keičiama net 32 įstatymo straipsniai, buvo registruojamas ir keičiamas net tris kartus — metų spalio ą, lapkričio ą ir lapkričio ą dienomis.

Apie anodiją ir kitus nuodus - Karjera - Karjeros Centras - Karjeros Galimybės

Tačiau svarbiausias yra pirmasis momentas, kuomet ų metų spalio ą dieną buvo įregistruotas pirmasis projekto variantas. Spalio 9-ąją vyko VVSK posėdis. Tačiau jo darbotvarkėje nebuvo įrašytas klausimas dėl Seimo rinkimų įstatymo projekto pateikimo. Pažymime, kad teisėkūros iniciatyvos dėl rinkimų reglamentuojančių įstatymų pakeitimų m. Tai yra netiesa. Išklausius posėdžio eterio galimybės transliaciją matyti, kad Teisingumo ministerijos atstovės klausimą pristatė tarp 4-o ir 5-o darbotvarkės klausimų, tačiau jokios diskusijos dėl LRT transliacijų posėdyje neiškilo.

pasirinkimo brokeris

Tačiau jau spalio ąją Seimo įstatymų duomenų bazėje minėtas projektas įregistruojamas, ir jame 51 str. Pakeitimas padarytas ir projekto aiškinamajame rašte, kuris yra pagrindinis dokumentas, paaiškinantis, kokie pakeitimai yra daromi ir kodėl.

Ir nė vienu žodžiu nepaaiškinama, kad į įstatymo projektą įrašyta formuluotė iš esmės eliminuoja kandidatų debatus LRT ką reiškia žvakidės diagrama. Vyriausiosios rinkimų komisijos spaudos konferencija Vėliau projektas buvo svarstomas komitete lapkričio ą dieną.

Komitetui išvadas dėl įstatymo projekto eterio galimybės komiteto narys eterio galimybės Algis Strelčiūnas. Tačiau oficialiuose įstatymo projekto rengimo dokumentuose įrašyta, kad jokių pasiūlymų iš institucijų, visuomenės ar suinteresuotų verslo grupių pateikta nebuvo. Matjošaityte, gynė visuomeninio transliuotojo poziciją — esą dėl didelio kandidatų skaičiaus televizijoje neįmanoma jų visų parodyti. Diskusijų, išskyrus P. Urbšio pasakymą, kad LRT turėtų ieškoti patrauklesnių kandidatų pristatymo formų, - nekilo.

Pats A. Paklaustas, kas galėjo būti suinteresuotas tokiomis pataisomis, A.

Klausiate-atsakome: kaip atrodys LRT eteris be reklamos?

XIIIP, buvo padaryti 51 str. Burokienė — aut. Prie LRT atstovo laiško prisegtame rašte — būtent tokios formuluotės, kurios eterio galimybės nugulė į įstatymo projektą spalio 11 d. Airapetiano laiške L. Matjošaitytei ir L. Milonaitei minimas susitikimas yra registruotas Seimo narės G. Burokienės darbotvarkėje. Kodėl ji jo neprisiminė spalio 9-ą dieną, kai buvo svarstomas registruoti Seimo rinkimų įstatymo pakeitimo projektas VVSK posėdyje?

ar įmanoma užsidirbti realių pinigų internete

Atvirkščiai, sakė, kad reikėtų nevilkinti įstatymo teikimo svarstymui, nes artėja rinkimai į ų metų Seimą. Dabar aš suprantu, kad mane paprasčiausiai pakišo. Aš suprantu, kad yra ir labiau patyrusių kolegų, ir suinteresuotų grupių, tačiau eterio galimybės liūdnai konstatuoti, kad taip, dažnai mes pasitikime projektus rengiančių biuro darbuotojų sąžine ir kompetencijomis.

Seimo rinkimų įstatymo pakeitimo įstatymui įgyvendinti m. Šiuo metu pradedamos diskusijos su VRK, kaip padidinti agitacinių laidų patrauklumą.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad LRT rengia ne tik Seimo rinkimų įstatymo įpareigotas, bet ir kitas rinkimų temą nušviečiančias programas, kaip, pavyzdžiui, prieš Prezidento rinkimus rengėme S.

eterio galimybės

Daukanto aikštėje debatus ir rinkiminę naktį iš LRT skirto biudžeto. LRT, suprasdama rinkimų svarbą, įvairių programų planuoja ir prieš m.

brokeriai su iis

VRK pirmininkė L. Matjošaitytė teigia, kad papildomų lėšų nereikės. Perklausus, ar tokios lėšos VRK biudžete buvo numatytos dar tuomet, kai Seime net nebuvo priimtas įstatymas ir niekas nežinojo, koks jis bus ir ar bus priimtas, L. Čachovskio nuotr.

Anot jo, kandidatų išeliminavimas iš visuomeninio eterio galimybės televizijos sumažins galimybę ne tik politikams būti matomiems ir pristatyti save ir savo rinkimų programas.