Franšizės brokeris.


„Capital Realty“ tikslas – užkariauti Europą

Šiuo metu lietuviškos įmonės franšizė veikia kaimyninėje Latvijoje, Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Ir tai dar ne pabaiga. Ieško partnerių Visai neseniai ketvirtąjį gimtadienį atšventusi įmonė turi daug ir didelių planų — pakartoti Lietuvos sėkmės istoriją kitose Europos šalyse, franšizės brokeris didžiausiu europietišku nekilnojamojo turto biurų tinklu.

kur galite užsidirbti papildomų pajamų

Ambicingi, tikintys savo jėgomis, mokantys džiaugtis savo pergalėmis ir nenuleidžiantys rankų, jei kažkas nepavyksta pagal planą. Tokių pat žmonių jie tikisi ir ieškodami franšizės pirkėjų. Ieškome ne pirkėjų, o partnerių, kurie supranta mūsų verslo modelį ir kuriems yra priimtina mūsų filosofija.

kaip žmonės uždirba pinigus nuo nulio

Jų NPS klientų pasitenkinimo ir lojalumo tyrimas rodiklis yra labai aukštas — Naujose šalyse pasauliniai tinklai pirmiausiai ieško regiono franšizės pirkėjų — strateginių partnerių visai regiono plėtrai. Dažniausiai teisės į regioną kainuoja nuo 50 iki tūkstančių eurų.

Naujos nekilnojamojo turto agentūros „HAUSITUS“ planuose – prekyba savo modelio franšize

Tokiu būdu lietuviškos įmonės franšizė tampa labiau prieinama didesniam potencialių jos pirkėjų ratui. Didelė dalis sumokėtų pinigų sugrįžta pirkėjui — jie skiriami biuro reklamai. Franšizės įsigijimo mokestis priklauso nuo to, kuriame mieste atidaromas biuras, plėtros galimybių. Pavyzdžiui, franšizė biurui Vilniuje šiuo metu kainuoja 30 tūkstančių eurų.

Finansų vadovo pavaduotojas (-a)

Franšizės sutartis pasirašoma penkeriems metams, o jiems prabėgus, abiejų pusių sutarimu, sutartis gali būti pratęsiama tomis pačiomis sąlygomis be jokių papildomų mokesčių. Nuo noriu iki galiu — bent trys mėnesiai Paprastai nuo garsiai išreiškiamo noro pirki franšizę iki galutinio suderinimo, sutarties parengimo ir franšizavimo proceso franšizės brokeris, trunka apie tris mėnesius. Per tą laiką potencialiam franšizės gavėjui išsamiai pasakojama apie tinklą, jo filosofiją, taisykles, kuriamas detalus verslo planas.

Mazuras neabejoja, kad čia slypi viena kertinių jų sėkmės paslapčių — nė vienas franšizės pagrindu veikiantis nekilnojamojo turto biuras nepradėjo dirbti be iš anksto drauge paruošto verslo plano.

TAPK VERSLO SAVININKU

Kuriant verslo planą apskaičiuojamas ir konkretus laikas, per kiek turi atsipirkti pradinės franšizės pirkėjo investicijos. Paprastai investicijos atsiperka po mėnesių.

Kai kam tą padaryti pavyksta ir per dar trumpesnį laiką. Siekiame, kad kiekvienas mūsų biuras veiktų sėkmingai. Administravimo prasme mūsų pasirinktas franšizės pardavimo modelis yra sudėtingesnis.

Kartu mes galim skristi

Jo įgyvendinimas trunka ilgiau. Nuo pirmųjų įmonės dienų buvo nuspręsta, kad įmonė plėsis pagal franšizės verslo modelį.

kuriant tendencijų kanalą

Pasak P. Mazuro, kitaip ir būti negalėjo, nes franšizė — lengviausias verslo plėtros modelis. Tačiau parengti brokerių bei klientų poreikius atitinkantį verslo modelį, franšizės pirkimo paketą ir žinyną, kuris pildomas ir tobulinamas franšizės brokeris, užtruko net trejus metus.

NT biuro franšizė – lengvesnis būdas pradėti verslą

Mazuras pripažįsta, kad tai buvo vienas didžiausių ir svarbiausių įmonės uždavinių. Prieš keturis metus, kai įmonė tik pradėjo pardavinėti savo franšizes, visų siekis buvo įtraukti naują biurą į bendrą tinklą per mėnesį.

Mazuras didžiuodamasis sako, kad šį siekį gana nesunkiai pavyko įgyvendinti. Šiemet įmonė planuoja dar aktyvesnę plėtrą į užsienį. Galimybe įsigyti lietuviškos įmonės franšizę šiuo metu domisi dar šalių franšizės brokeris. Užkariauti užsienio rinkas nėra paprasta Lietuviškas įmones, kurios sugeba parduoti franšizės brokeris atidarykite sąskaitą pas geriausią brokerį užsienio rinkose, galima kriptovaliutos įstatymai ant rankų pirštų.

Mazuras sutinka, kad plėstis užsienyje — sunki užduotis. Pirmiausia dėl kultūrinių skirtumų, kalbų įvairovės ir net požiūrio į tokią mažą šalį kaip Lietuva.

franšizės brokeris

Franšizės plėtros vadovas neslepia, kad net ir į kaimyninės Latvijos nekilnojamojo turto rinką patekti buvo gana sudėtinga. Reikia adaptuoti įmonės veiklos sistemas, parengti franšizės žinyną, sutartis ir interneto svetaines vietos kalbomis. Skiriasi ir Europos šalių teisinė bazė.

„RE/MAX“ franšizė už ketvirtadalį įprastos kainos

Pagaliau, lietuviai žemę matuoja arais, o latviai — kvadratiniais metrais. Nors pradžia Latvijoje nebuvo lengva, ji buvo gera pamoka ateičiai.

Etatinius darbuotojus keičia franšizės sutartys Ieva Dauguvietytė, "Verslo žinios" Nekilnojamojo turto agentūros nebesamdo etatinių brokerių, o sudaro franšizės sutartis.

Atidaryti franšizės pagrindu veikiančius biurus Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje sekėsi jau šiek tiek paprasčiau. Pašnekovą franšizės brokeris Ernesta Vinevičiūtė.