Galimybių ekspertas, Ekspertas papasakojo apie naujas Kinijos galimybes po COVID-19 epidemijos


Kinija, kuri pirmoji atsigaus po koronaviruso sukeltos krizės, gali užimti naujas nišas pasaulio rinkoje, interviu RIA Novosti  sakė Vladivostoko valstybinio ekonomikos ir tarnybos universiteto profesorius Aleksandras Latkinas. Kinija gali sustiprinti savo spaudimą ir savo naują ekonominę politiką.

bitcoin locale reikia tapatybės įrodymo

Pavyzdžiui, kurdama transporto ryšius kitose šalyse. Pavyzdžiui, Kinijos investicijos Afrikoje, greitųjų traukinių magistralių statyba kitoms šalims. Manau, kad ir Kinijos ekonomika, ir KLR vyriausybė dirbs šia linkme", — sakė ekspertas. Pasak jo, dabar pagrindinis KLR tikslas — susitelkti į tai, kad visas pasaulis ir ypač jų vartotojų ratas pradės bristi iš krizės.

galimybių ekspertas

Kinija bus pirmoji pasaulyje, kuri išeis iš koronaviruso krizės ir galės paimti vadžias į savo rankas. Ji jau padeda kitoms šalims, įskaitant Rusiją — galimybių ekspertas apsaugines kaukes", — pažymėjo Latkinas. Jis pridūrė, kad Kinijai pavyks išlaikyti savo buvusią poziciją galimybių ekspertas rinkoje, tačiau yra rizika, kad JAV ir Europa gali nustoti pirkti lengvosios pramonės gaminius iš Kinijos.

dvejetainių opcionų strategija iš profesionalo

Kinija daugiausia tiekia batus, drabužius ir kitus lengvosios pramonės gaminius JAV ir Europai, ir jei šios šalys pradės vykdyti tokią politiką, tada Kinijai bus sunku", — pridūrė pašnekovas. Latkinas patikslino, kad kitiems KLR gamybos sektoriams, pavyzdžiui, inžinerijai, niekas negresia. Ekspertas: koronavirusas smarkiai pakeis vartotojų įpročius "Kalbant apie staklių gamybos, automobilių, laivų statybos pramones čia galimybių ekspertas Kinijos nepakeis — visi šiuo klausimu pastebimai atsiliko nuo Kinijos Kai tik šalių ekonomika pradės atsigauti, komponentai iš Kinijos vėl bus paklausūs, ir KLR gamyklos šioje pramonėje greitai įgis pagreitį", — pabrėžė pašnekovas.

dvejetainiai opcionai pradeda prekybą aktyvus investavimas į pamm

Specialistai patikslino, kad ligos sukėlėjas — naujasis koronavirusas, vėliau liga oficialiai pavadinta COVID PSO kovo 11 dieną paskelbė naujo koronaviruso pandemiją. Kovo 29 dieną KLR Valstybinis sveikatos komitetas paskelbė, kad epidemijos plitimas šalyje visiškai sustabdytas.

Taip pat skaitykite:.

opcionų sandoriai yra kaka uždirba pinigus internete