Kriptovaliutų asociacija


kriptovaliutų asociacija permokėta prekyba

Rusijos bankų asociacija pateikė pasiūlymą, kuris leis įvesti operacijas su kriptovaliutomis apmokestinti ir tuo pačiu vengti jų pripažintimokėjimo priemonėmis. Siūloma skaitmeninio turto kasybą prilyginti pinigų radimui ir kriptovaliutų asociacija kriptovaliutą iškeisti į rublius. Nepaisant to, kad kriptovaliutos egzistavo ilgą laiką, Rusijoje skaitmeninio turto teisinio pobūdžio klausimas vis dar ginčijamas.

tiksli dvejetainių opcijų strategija fto brokerio reitingas

Anot jo, tokiu atveju tai pavykstuo pat metu venkite pripažinti šį turtą kaip mokėjimo priemonę ir piniginį pakaitalą. ADB taip pat siūlo įpareigoti piliečius deklaruoti virtualių pinigų pirkimą.

kriptovaliutų asociacija pirkti topsto prekybą

Juridiniams asmenims m. Pelno mokesčio tarifas yra 20 proc. Anot jo, kriptovaliutų negalima tapatinti su paprastais pinigais kriptovaliutų asociacija tai yra investicija, o popieriaus kainos augimas visada laikomas apmokestinamąja baze.

portfelio analizė

Dokumento aptarimas asociacijos svetainėje vyks spalio 8 d. Prisiminkite anksčiau, ADB jau pateikė keletąpasiūlymai, kuriais siekiama supaprastinti kriptovaliutų apyvartą Rusijoje.

Ledger Nano S kriptovaliutų piniginė IŠPAKAVIMAS. Saugiausia Bitcoin piniginė?

Taigi, pasak organizacijos atstovų, skaitmeninį turtą turėtų būti galima susigrąžinti vykdymo proceso, bankroto ar apmokestinimo atvejais. Tokio turto savininką reikės nustatyti teismuose. Po teismo sprendimo turto savininkas turės pateikti atitinkamų piniginių raktus, o už virtualios nuosavybės slėpimą ir atsisakymą perduoti raktus turi būti įvesta baudžiamoji atsakomybė.

  • Darbas internete kurskas be priedų
  • Bitcoin kaip uždirbti ir kaip išleisti

Šaltinis Perskaitykite tai:.