Kriptovaliutų spiečius


Dar m.

kriptovaliutų spiečius

Kanzaso universiteto mokslininkų kolektyvas, vadovaujamas Adrijano Meloto Adrian Melottsuformulavo prielaidąjog galingas gama spindulių žybsnis, kilęs už keleto tūkstančių šviesmečių buvusiame žvaigždžių spiečiuje, galėjo sukelti masinį gyvybės išmirimą Žemėje.

Taip galėjo nutikti kriptovaliutų spiečius mln.

kapitalo prekyba šv

Tiesa, tokios hipotezės pagrindas buvo ne itin tvirtas. Mat tokie žybsniai išspinduliuojami, kai sprogsta viena gigantiška žvaigždė arba kai susilieja dviejų mirusių bitcoinity org branduolių liekanos. Tačiau galėjo nutikti ir taip, kad galinga spinduliuotė po kosmosą pasklido, kai sąlyginai netoli Žemės susiliejo didelis skaičius žuvusių žvaigždžių porų — pavyzdžiui, kamuolinio žvaigždžių spiečiaus narių.

kriptovaliutų spiečius kaip sukurti prekybos centrą

Makso Planko Branduolinės fizikos instituto Heidelberge Vokietija mokslininkas Vilfridas Domainko Wilfried Domainko mano, jog kaip tik taip ir galėjo nutikti prieš mln. Remdamasis nemenku žvaigždžių spiečių ir iš jų sklindančios gama spinduliuotės skaičiumi Paukščių tako galaktikoje, astrofizikas apskaičiavojog bent sykį per pastaruosius milijardus metų vienas iš tokių spiečių galėjo sprogti netoli Saulės sistemos.

Gama spindulių žybsniai yra galingiausi iš visų žinomų sprogimų. Kai milžiniškos žvaigždės savo kriptovaliutų spiečius pabaigoje kolapsuoja į juodąsias skyles, jos iš savo ašigalių paskleidžia nepaprastai intensyvius gama spinduliuotės impulsus.

testai finansų makleriams

Visus tokio tipo žybsnius astronomai yra užfiksavę tik tolimose galaktikose — jie žalingo poveikio Žemei nepadarė. Bet jei toks gama spindulių žybsnis kadaise įsižiebė Paukščių tako galaktikoje, o spinduliai buvo nukreipti į Saulės sistemos pusę, toks įvykis galėjo turėti katastrofiškų pasekmių gyvybei Žemėje.

kriptovaliutų spiečius finansų maklerių juodasis sąrašas

Parengė Saulius Žukauskas.