Kriptovaliutos mokymai


pasirinkimo diagramos

Ir nors Lietuva praėjusiais metais buvo pulsuojanti ateitis kaip vienas iš svarbiausių blockchain technologijos bei finansinių technologijų centrų pasaulyje — iki šiol šalyje nėra pakankamai įsigalėjusios praktikos, užtikrinančios lyderio pozicijas ateityje.

Viena iš pagrindinių priežasčių, trukdanti pasiekti olimpo viršūnę, — su blockchain mokančių dirbti specialistų trūkumas. Jų paklausa pasaulyje per pastaruosius metus išaugo daugiau nei proc.

Reali prekyba kriptovaliutomis: Kaip aš priverstinai tapau kriptovaliutos Ethereum pirkėju

Lietuva, pradėjusi ugdyti kvalifikuotus blockchain specialistus, gali užpildyti rinkos paklausą. Dažnai blockchain terminas yra neteisingai vartojamas arba ši technologija siūloma taikyti pernelyg plačiame kontekste. Tai sukelia nepagrįstai didelių vilčių, o vėliau nusivylimų.

kriptovaliutos mokymai

Norime pakeisti nusistovėjusią praktiką ir siūlome pirmuosius bei vienintelius mokymus Lietuvoje, kur ne tik supažindinsime specialistus su blockchain technologija, bet ir išmokysime su ja dirbti. Ši technologija įsilieja į vis daugiau sričių — ji gali būti naudojama logistikos, telekomunikacijos ir kitose srityje.

Numatoma mokymų trukmė — 3 savaitgaliai, 5 valandų per kriptovaliutos mokymai metu specialistai įgis ir išmoks pritaikyti praktiškai reikalingiausias žinias apie blockchain kriptovaliutos mokymai ir kriptovaliutas.

visi pinigai, kuriais jūs neuždirbsite aforizmų

Mokymai yra skirti tiek pradedantiesiems programuoti, tiek pažengusiems ir papildomos informacijos apie blockchain ieškantiems IT specialistams.