Kriptovaliutos pokštas. Skubantiems


Temos: TechnologijosVadyba.

Kriptovaliutos panaikinimas iki eurų - brembo.lt

Nuotraukos autorius: Ilja Laurs. Kriptovaliutos ir konkrečiai bitkoinai pastaraisiais mėnesiais virto savotišku pokštu, kuriuo žmonės dalijasi.

kriptovaliutos pokštas

Tačiau ar ne laikas apie šią temą pradėti diskutuoti kur kriptovaliutos pokštas rimčiau? Laurs sako, kad, norint suprasti visas kriptovaliutų teikiamas galimybes bei kuriamas grėsmes, mums būtina geriau suprasti, kas tai per technologija, kam ir kaip ji buvo kurta. Pasitelkiant šį principą, informacija paskirstoma per visus tinkle esančius kompiuterius, jos visumą išdalijant milijonams kompiuterių.

ženklo numeris

Duomenų decentralizacija reiškia, kad, net ir sugriovus 10, ar 1 kompiuterių, informacija niekur nedings. Tai jautri informacija. Debesijos saugumo sistemos bandė spręsti šią problemą, bet kriptotechnologijos daro tai geriau.

Bitkoinų vardas pastaruoju metu taip eskaluojamas dėl labai kriptovaliutos pokštas priežasties. Visų pirma, kad decentralizuotos sistemos iš principo gali veikti.

Kriptovaliutų galimybės ir grėsmės

Kai mokėjimų informacija yra paskirstoma, mums nebereikia centrinės prižiūrinčiosios institucijos. Sistema gali veikti savarankiškai ir būti saugi.

kriptovaliutos pokštas bnex dvejetainiai variantai kas tai yra

Iki šiol visos bitkoinų vagystės yra nesusijusios su technologija. Kaip atrodys decentralizuota sistema?

Kriptovaliutų galimybės ir grėsmės

Kitaip tariant, kiekvienas kompiuteris galės virsti ne tik duomenų saugykla, bet ir miniprocesoriumi, kuris dalį savo resursų skirs aktyviam skaičiavimui. Ilgainiui tai atves prie visiškai kitokios kompiuterijos architektūros, kuri sukels kriptovaliutos pokštas daug įdomių pasekmių. Kaip sako I. Laurs, būtent čia žmonijos ir lauks didžiausi iššūkiai, mat galima sakyti, kad dabartinė įstatymų bazė joms net nėra pasiruošusi. Jie veikia šiek tiek panašiai į žaidimų veikėjus, kurie turi bazinę logiką, gebėjimus, elgesio modelį.

Galime įsivaizduoti net ir labai utopines idėjas. Tarkim, automatinė valstybė, kurioje daugelis procesų nebepriklauso nuo žmogaus.

Kriptovaliutos pokštas

Įsivaizduokim, jeigu dabar informacija iš greičio radaro pasiekia policiją, ją dar turi išnagrinėti žmogus ir tik tada skiriama bausmė. Decentralizuota sistema tiesiog identifikuotų pažeidėją ir automatiškai nuskaičiuotų baudą.

Pašnekovas neslepia, kad perėjimas prie decentralizuotos sistemos turėtų būti sunkus.

kriptovaliutos pokštas

Tai, galima sakyti, net neišvengiama. Bus daug skundų, apgavysčių, pasipriešinimo. Taksistai priešinasi, profesinės sąjungos skundžiasi.

Kriptošuvos pokštas vertinamas maždaug 2 mlrd. USD

Vienintelis dalykas, kurį visuomenė privalėtų padaryti, kriptovaliutos pokštas maksimaliai greitai reaguoti į pokyčius. Tų pačių bitkoinų pavyzdys rodo, kad ignoravimas veda prie to, kad esamomis spragomis pasinaudoja tie, kriptovaliutos pokštas siekia blogų tikslų. Visada egzistuos institucijos, kurios nukentės nuo permainų, todėl jų pasipriešinimas pokyčiams bus savaime suprantamas.

Kriptovaliutos gali panaikinti tas baisias bitcoin bus uždarytas kriptovaliutos pokštas, kurias dabar pasiima bankai ir kitos finansinės institucijos. Daug kas, ko gero, esame susidūrę su situacija, kai už paprasčiausią valiutos konvertavimą tenka sumokėti apie 10 proc.

Kriptovaliutos kasimas - ar apsimoka kasti kriptovaliutas?

Nesvarbu, kad jokios pridėtinės vertės nesukuriama. Tiesa, jis perspėja, kad šiuo metu mums svarbiausia nepamesti galvų ir griežtai atskirti kelis dalykus.

kriptovaliutos pokštas uždarbio rūšys bitcoin

Bitkoinai iš esmės yra niekuo nepagrįsta vertybė. Tai yra absoliuti spekuliacija.

Kriptovaliutos panaikinimas iki eurų

Tačiau tai visiškai neatspindi realios jo vertės. Laikinai galima tikėtis aukštos paklausos ir kainos, bet ilguoju laikotarpiu atsiras kitų atsiskaitymo priemonių, kitų kriptovaliutų ir bitkoinų paklausa labai kris, o kaina nusileis vos ne iki nulio.

Tikroji kriptovaliutų vertė yra kitur. Kriptoekonomika atsineša pažadą decentralizuoti valstybės, bankų sistemas, išlaisvinti mus nuo daugelio mokesčių ir t.