Nesąžiningas brokeris, Parašyti skundai vis dar auga


Išaiškino, kaip sukčiauja brokeriai: mokate didžiulį mokestį, nors to daryti neprivalote Nuoroda nukopijuota aA Ieškant būsto nuomai daugeliui neretai tenka susidurti su papildomu reikalavimu — vienkartiniu tarpininkavimo mokesčiu, kuris vidutiniškai siekia vieno nesąžiningas brokeris nuomos įmokos dydį. Nors anksčiau nesąžiningas brokeris praktika nebuvo taikoma, tačiau dabar dažniausiai visa šio mokesčio našta užkrenta nuomininkui ant pečių.

nesąžiningas brokeris dvejetainiai opcionai pinigų atsiėmimo demonstracinė sąskaita

Būsto pirkimas ©  Shutterstock Susiję straipsniai NT ekspertas išskyrė vieną rajoną iš visų, kuriame pirkti nesąžiningas brokeris geriausia   72 DELFI skaitytoja Sigita kreipėsi į redakciją su klausimu, kas iš tikrųjų turi mokėti šį mokestį — nuomotojas ar nuomininkas? Kiekviename skelbime buvo informuojama, kad nuomininkui reikės sumokėti vienkartinį tarpininkavimo mokestį.

Tai priėmiau kaip normalų nesąžiningas brokeris, todėl ir buvau nusiteikusi, kad nuomos pradžiai pinigų reikės nemažai: pirmo mėnesio nuomabent vieno mėnesio nuomos užstatas ir dar tarpininkavimo mokestis. Jei neklystu, prieš 3 metus brokeriui už tarpininkavimą reikėjo sumokėti eur.

Nesąžiningas brokeris: kaip nepakliūti ant jo kabliuko

Net ir dabar tai nemaži pinigai, o ką tik išėjus iš bendrabučio ir vos pradėjus dirbti, būtų ypač sunku, nepaisant to, kad butą nuomojomės dviese. Su draugu vis svarstėme, už ką mokame nesąžiningas brokeris pinigus. Ir vis prieidavome prie išvados — už nieką. Tarkime, toji mūsų brokerė sukūrė skelbimą, aprašė butą, sukėlė nuotraukas, kurios, tikėtina, buvo darytos ne jos, nes jos buvo matyti, kad buvo seniau darytos.

VU Teisės klinika konsultavo garbaus amžiaus moterį, iš kurios brokeris bandė išsireikalauti jam nepriklausantį mokėjimą. Norėdama skubiai parduoti paveldėtą sodybą, interesantė buvo sudariusi paslaugų teikimo sutartį su nekilnojamojo turto brokeriu.

Ir jai reikėjo atsakyti į susidomėjusiųjų skambučius. Aš buvau pirmoji, kuri apžiūrėjo butą ir jį paėmiau.

Ramūnas Kvederis – nesąžiningas NT brokeris | Skundžiu

Nedaug jai spm prekyba atsakinėti į skambučius, po manęs skelbimą ji ištrynė. Taigi už ką? Ir tik pastaruoju metu vis girdėdavau, kad tarpininkavimo mokestį turi mokėti tas, kuris ir užsako paslaugą.

Mūsų pirmoji šeimininkė buvo itin sukta moteris ir, matyt, yra tokia taktika: rizikuoji ir pakiši mokėjimo lapą nuomininkams. Jei jie žali, tokie kaip mes, ką tik baigę studentai ir nieko apie tai nežinome, paimame ir susimokame.

uždarbis internete iki 500 eurų. per dieną visos parinktys be priedų

Kai pradėjome gyventi, pamatėme, kad butas turi labai daug trūkumų, o šeimininkė vengdavo juos ištaisyti. Būtume išsikraustę kur kas anksčiau, tačiau būti tame bute laikė tas kosminis tarpininkavimo mokestis.

NT brokerė SANDRA JAKULĖ

Depozitą atgausime, bet tarpininkavimo tai ne. O ką, susirasime naują butą, vėl reikės mokėti tarpininkavimo mokestį už nieką?

nesąžiningas brokeris kaip užsidirbti pinigų užsidirbti pinigų

Nekilnojamojo turto brokeris ©  Shutterstock Tarpininkavimo mokesčio neturėtų mokėti nuomininkas Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos prezidentas Audrius Gudanavičius sako, jog šio mokesčio paprastai prašo brokeriai, kurių veikla grindžiama neįprastais metodais. Normalios nekilnojamojo turto agentūros, anot jo, tokio mokesčio neprašo.

Šiuo atveju tas, kas išnuomoja būstą, o nesąžiningas brokeris nuomininkas. Šį vienkartinį tarpininkavimo mokestį pašnekovas vadina mažų mažiausiai keistu.

Tačiau yra situacijų, kai nuomininkas iš anksto susitaria su brokeriu, kad jis jam ieškos kažkokio turto ir tam tikras mokestis yra iš anksto aptartas.

Jeigu nuomininkas pats susirado būstą, iš jo neturėtų būti reikalaujamas mokestis. Pasak A. Gudanavičiaus, nė viena save gerbianti agentūra to nedarytų ir tam tikra prasme, tai galima nesąžiningas brokeris netgi mažu reketu.

nesąžiningas brokeris 10 investavimo platforma

Tačiau šios situacijos sprendimas yra bene tik vienas — atsisakyti mokėti tarpininkavimo mokestį ir ieškoti kito buto. Nuomos tarpininkavimo paslauga suteikiama nuomotojui, padedant jam išnuomoti butą ar patalpas, ir už tai jis ir sumoka.

  • VU Teisės klinika apgynė interesantę nuo nesąžiningo brokerio | VU Teisės klinika
  • Dvejetainiai pasirinkimai nuo 15 metų
  • Dvejetainis variantas su 10
  • Rts fortų parinktys
  • brembo.lt > Diskusijos > Nesąžiningas brokeris

Būsto pirkimas ©  Shutterstock Anot pašnekovo, tokia situacija, kai mokestis pradėtas imti iš nuomininko, susidarė todėl, kad brokeriai, nesugebantys parduoti savo paslaugos ir pateikti vertės, kurie ją sukuria klientui. Brokeriai ėmė sakyti, jog jie nieko neims iš paslaugos užsakovo, tačiau mokestį paims iš nuomininko. Zabarauskas teigė, jog greičiausiai kažkam tokia praktika patiko, nes brokeriai ėmė gauti daugiau objektų.

Nekilnojamojo turto sandorių pinklės: sukčiauja visi – ir pardavėjai, ir pirkėjai, ir brokeriai

Tuomet mokestį pradėta imti pusiau iš nuomotojo, pusiau iš nuomininko, kol galiausiai visa našta užkrito nuomininkui ant pečių. Pasak jo, didžiosios kompanijos tuo neužsiima, nes tai paprasčiausiai yra nesąžininga. Jeigu imi iš abiejų pusių pinigus, tada turi abi šalis atstovauti.

Ar įmanoma išsirinkus patinkantį butą, įmanoma išvengti šio mokesčio?

užsidirbti pinigų vištoms pasirinkimo forumo strategijos

Zabarauskas atsako, jog jeigu panašių butų rinkoje daugiau nėra ir pasirinkimas vienintelis, galima bandyti tartis su brokeriu ir pasakyti, jog tokia praktika yra nesąžininga ir neteisėta. Pasak jo, nepastovumo įvertinimo metodai žmonės atsisakytų nuomotis butą, kuriam imamas tarpininkavimo mokestis ir rinktųsi tą, kuriam jis nėra taikomas, tuomet po truputį ši praktika pradėtų nykti.