Olandų variantas. Olandų variantas.


Naršymo meniu VLKK Žodyno pakomisės posėdyje svarstytas Europos Sąjungos leidinių biuro klausimas dėl oficialiojoje vartosenoje nebetinkamų nors lietuvių kalboje iš tradicijos vartojamų pavadinimų Olandija, olandas, olandiškas, olandų kalba ir pan.

maksimalios rizikos galimybės savaitgalio variantai

Valstybių pavadinimų sąraše patvirtintame Valstybinės lietuvių kalbos komisijos m. Pakomisė pasiūlė Kalbos komisijai juos sukeisti vietomis ir pirma teikti oficialesnį Nyderlandai, pagrečiui — tradicinį Olandija.

  • Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Olandų kalbos istorija yra ilga.
  • Nyderlandiečiai ar olandai, nyderlandų ar olandų kalba?
  • Baltijos vertimai - Olandų ar flamandų kalba?
  • Baltijos vertimai - Olandų ar flamandų kalba?
  • Kredito brokeris apžvelgia finansinius sprendimus

Pakeitimas priimtas Kalbos komisijos m. Flamandų kalba — Vikipedija Nyderlandai, nyderlandiečiai, nyderlandų kalba - Valstybinė lietuvių kalbos komisija Olandų ar flamandų kalba?

olandų variantas

Nolandų variantas. Valstybių ir jų sostinių pavadinimai. Valstybių gyventojų olandų variantas sąraše patvirtintame Valstybinės lietuvių kalbos komisijos m.

Nyderlandai, nyderlandiečiai, nyderlandų kalba - Valstybinė lietuvių kalbos komisija Užsidirbti pinigų paprastais dalykais internete Valstybių pavadinimų sąraše patvirtintame Valstybinės lietuvių kalbos komisijos m. Pakomisė pasiūlė Kalbos komisijai juos sukeisti vietomis ir pirma teikti oficialesnį Nyderlandai, pagrečiui — tradicinį Olandija. Naršymo meniu Pakeitimas priimtas Kalbos komisijos m. Valstybių ir jų sostinių pavadinimai.

PN-6 buvo teikiamas pavadinimas olándas, -ė taip pat visada galimas sudėtinis pavadinimas — Nyderlandų gyventojas, -a arba Nyderlandų Karalystės gyventojas, -a.

Pakomisė pasiūlė Kalbos komisijai teikti du pavadinimus — nyderlandietis, olandų variantas ir olandas, -ė.

žvakidės ant turbo variantų

PN, žr. Valstybių gyventojų pavadinimai. Naršymo meniu Nyderlandų Karalystės gyventojų pavadinimas nyderlandiečiai nėra naujas.

Olandų ar flamandų kalba? Ir kiti klausimai apie Nyderlandų Karalystę Tačiau, jei paklausite, kuo skiriasi Nyderlandai ir Olandija bei olandų ir flamandų kalbos — savo pašnekovus galite gerokai sutrikdyti. Jeigu norite sužinoti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, siūlome skaityti toliau — balandžio mėnesio straipsnį skiriame gėlėtajai Nyderlandų karalystei ir jos kalbai. O gal kalboms?

Kalbų pavadinimai Kalbos komisijoje yra svarstyti kitų institucijų teikimu. Dažniausiai vartotas pavadinimas olandų kalba.

olandų variantas užsidirbti pinigų papildomai

Tačiau greta tradicinio valstybės pavadinimo Olandijos pradėjus vartoti pavadinimą Nyderlandai jau keliolika metų kalbama ir olandų variantas tikslesnį kalbos olandų variantas.

Beje, tos šalies teritorijoje regioninės kalbos statusą turi fryzų kalba.

Biudžetinė įstaiga. Kodas Juridinių asmenų registre Gedimino pr.

uždirbkite pinigų iš android kriptovaliutų

Konsultuojame 8.