Parinktis įveskite. Iškirpimas, kopijavimas ir įklijavimas


Pasirinkite datą, kurią norite baigti apklausą, jei pasirinkote pasirinktinį, tada spustelėkite Gerai.

sekti bitcoin piniginę užsidirbti pinigų žiūrėdami vaizdo įrašų peržiūras

Įveskite klausimą ar teiginį laukelyje Skelbti, pvz. Norėdami paskelbti apklausą, pasirinkite Skelbti. Kairiojoje srityje spustelėkite Įvykiai. Lauko Sukurti pranešimą viršuje pasirinkite Sukurti apklausą.

 • Ieškos valdiklių naudojimas su „TalkBack“ - „Android“ pritaikomumas Žinynas
 • Restoranai Išplėstinės meniu funkcijos Individualaus pritaikymo parinktys Naudodamiesi meniu sudarymo priemone — meniu redagavimo įrankiu, esančiu restorano tvarkytuvės paskyroje — galite suteikti klientams daugių galimybių rinktis individualiai pritaikydami savo meniu.
 • Kaip išleisti pirmus uždirbtus pinigus
 • "Word" parinktys (bendra) - Word
 • Paleidimo parinktys Vartotojo sąsajos parinktys Pažymėtoje srityje rodyti mažąją įrankių juostą     Pasirinkite šią parinktį, kad rodytumėte Mažąją įrankių juostą, kai pažymite tekstą.
 • Kaip nuspėti turto kainą dvejetainiuose opcionuose
 • Kaip padaryti flyush internete
 • Aptarnavimo dvejetainiai variantai

Į kiekvieną langelį Pridėti parinktį įveskite skirtingą parinktį. Pasirinkite apklausos parinktis. Išvalykite Leisti kiekvienam pridėti parinkčių, jei nenorite, kad kviestieji į renginius galėtų pridėti daugiau pasirinkimų.

parinktis įveskite

Pagal numatytuosius nustatymus ši parinktis įjungta. Išvalykite Leisti žmonėms pasirinkti kelias parinktis, jei nenorite, kad kvietimai į renginius galėtų pasirinkti kelis pasirinkimus. Parinktis įveskite klausimą ar teiginį laukelyje Skelbti.

parinktis įveskite

Spustelėkite Paskelbti. Arba spustelėkite išskleidžiamąją rodyklę Skelbti ir pasirinkite Suplanuoti skelbimą, kad suplanuotumėte apklausos įrašą vėliau.

 • Kaip sukurti apklausą „Facebook“
 • Prijunkite parinktis

Įveskite klausimą ar teiginį laukelyje Klausti ko nors. Pasirinkite Sukurti apklausą, jei norite pasidalyti apklausa su savo grupe.

Paskyros atkūrimo parinktys

Slinkite žemyn iki Apklausa ir spustelėkite ją. Spustelėkite Pridėti nuotrauką.

Suraskite nuotrauką, kurią norite naudoti kaip pirmą apklausos parinktį, ir pasirinkite Atidaryti interneto naršyklėje arba Atlikta programoje mobiliesiems. Spustelėkite Pridėti GIF.

Reikia daugiau pagalbos?

Įveskite norimą parinktį apibūdinantį žodį parinktis įveskite frazę. Pasirinkite norimą naudoti GIF.

parinktis įveskite internetinis 2020 metų uždarbis

Jei naudojate programą mobiliesiems, bakstelėkite Žymėti draugus ir įveskite žmonių, kuriuos norite pažymėti, vardus. Redaktoriaus Pasirinkimas.

 1. Tiksli dvejetainių variantų diagrama
 2. Išplėstinės parinktys - Excel
 3. Kaip geriau investuoti į kriptovaliutą
 4. Išplėstinės meniu funkcijos Individualaus pritaikymo parinktys | „Uber“ pagalba