Pasakys kriptovaliutą


Porte-monnaie plečia sienas.

Kriptovaliutos kasimas - Kaip aš per 5 min tapau Kriptovaliutų Maineriu?

Pasakys kriptovaliutą turėsime Naująją ekonominę teoriją? Dar negalime pasakyti apie jas, kad tai naujas reiškinys ekonomikoje, nes jokios ekonomikos, susijusios su kriptovaliutomis, nėra. Arba nėra jokios kriptovaliutos, susijusios su kokia nors ekonomika.

pasakys kriptovaliutą

Bet tai parodys laikas. Tai ne pirmas žmonijos bandymas atsiskaitymo priemonėms naudoti parankinius daiktus. Pati blockchain technologija keis ne finansus, keis ekonomiką.

pasakys kriptovaliutą

Kaip pramonės industrializacija apvertė aukštyn kojomis cechų ir manufaktūrų pasaulį, taip nauja technologija pagerins, palengvins, patobulins procesus įvairiose gyvenimo sferose.

Tai elementarus progresas.

Porte-monnaie plečia sienas. Ar turėsime Naująją ekonominę teoriją?

Kad kriptovaliutos padarytų revoliuciją finansų valdymo galimybių teorija, turėtų praeiti nemažai laiko. Jos pačios, kaip tokios, revoliucijos tikrai nepadarys.

  • Dvejetainis variantas sąžiningas
  • Reuters nuotr.

Tačiau stebimi dideli pokyčiai dabartinio jaunimo mąstyme. O būtent mąstymas, naujoviškas mąstymas gali kažką ir pakeisti.

Bitcoin ferma

Andrėjos Linkauskienės nuotr. Tie filmukai labiau primena filmus apie konspiracijos teorijas ir labiau tinkami smegenims praplauti nei paaiškinti, kas ta ekonomika ir kokią pasakys kriptovaliutą joje atlieka pinigai. OK, manykim, kad bitcoin yra ateitis. Fiat pakeisi bitcoinais? Kas pasikeis?

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Mano kartos žmonės pergyveno tris pinigų pasikeitimus: rubliai-vagnorkės-litai-eurai. Pasikeitė tik pavadinimai ir paveiksliukai ant banknotų. O kas dabar? Skirtumas tik tas, kad nebus paveiksliukų visai?

investavimo analizės galimybės dvejetainių opcionų brokerio platformos apžvalga

Jei kalbame apie grandiozinius pokyčius, tai kalbėkime apie ekonomikos mokslo paradigmų pokyčius. Pinigai neegzistuoja be ekonomikos.

žaisti ūkį ir užsidirbti pinigų dvejetainių opcijų programa

Nėra prasmės kalbėti apie bitcoin kaip valiutą, jei ji nedalyvauja jokioje ekonomikoje. Ir būtina prisiminti,  kad pirma YRA ekonomika, o tik paskui atsiranda pinigai. Atvirkščiai dar niekada nebuvo.

  • Parinkties prekybos pamokos pavyzdys dvejetainių parinkčių prekybos paslaptys greicio matuokle zebra Investavimo pradžiamokslis filipopolis.
  • Porte-monnaie plečia sienas. Ar turėsime Naująją ekonominę teoriją? – Baltas kambarys
  • Но вместо признаков срыва Фонтейн обнаружил подготовительную работу над беспрецедентной разведывательной операцией, которую только можно было себе представить.
  • El. knygos dvejetainiai variantai

Ar gali būti? Labai abejoju.

dvejetainių opcionų apžvalgos apie olimpinę prekybą pasirinkimo termino pabaiga

Todėl ir kalbėti, kad ateis bitcoin ir viską pakeis, yra mažų mažiausiai bravūriška, o šiaip — kvaila. Jums bet kas pasakys, kad vežimas pirma arklio nestatomas.

Kam reikalinga nauja ekonomikos teorija, jei norime naudoti bitcoin ar kitą kriptovaliutą visuotiniams atsiskaitymams?

NAUJAUSI KOMENTARAI

Visų pirma, ribotas bitcoin kiekis 21 mln. Tarsi tai ir gerai, kad prekių ir paslaugų kainos mažėja, tačiau teorija mums sako, kad pasakys kriptovaliutą defliaciją eina stagnacija. O tai jau blogai, tai jau krizė, tai niekam tinkama.