Pasirinkimas tatnashvili, Gruodžio 15 d. Vyks renginys „Namai ir dekoras“


dvejetainių opcijų strategijos technika

Marco Zanto dovana Teksto aprašymas pateiktas architektų. Prabangus kaimas "Luxury Village" prekybos kompleksas užima m ilgio išilgai palei Rubliovo-Uspenskoye greitkelį tarp Barvikha ir Žukovkos kaimų.

Kryžminė pėsčiųjų gatvė tarp dviejų išilginių parduotuvių juostų sujungia 5 kvadratus.

pasirinkimas tatnashvili

Gatvė eina nuo SPA centro viename gale iki kito teatro. Vieno ir dviejų aukštų parduotuvių pastatai turi bendrą rūsį su požemine automobilių stovėjimo aikštele, sandėliavimo ir techninėmis patalpomis.

kriptovaliutos augimo prizmė kiek pinigų uždirba putinas per mėnesį

Kraštovaizdžio sprendimą sukūrė "West 8" projektavimo komanda. Marco Zanto dovana Gyvsidabrio teatras Gatvės promenados veda prie teatro.

Šiandien biure architektas Nata Tatunashvili - Kambarys -

Fojė interjeras sudaro teatro aikštės tęsinį. Gilus medinių mentės fasadas, suprojektuotas bangos formos, suteikia pastato dinamiką, tačiau lieka stabilus.

Tai gali būti visiškai erdvė: didžiulė virtuvė, kurioje veikia ir slepiasi herojus, meno galerija, kuri tapo antruoju jo savininko namu, arba tiesiog gyvenamasis kambarys vieno kambario bute, kuris tuo pačiu metu yra biuras, miegamasis ir slapta vieta. Erdvė, kurioje žmogus gali sutelkti dėmesį į save ir savo reikalus, ir nesijaučia kaip didžiojo miesto amžinosios rasės dalyvis. Mūsų naujajame numeryje - architektas Nata Tatunashvili ir biuro įkūrėjas. Prieš šį biurą daugiausia dirbome mano bute - šalia, Afanasyevsky Lane. Turėjome pasirinkimas tatnashvili jaukią atmosferą, todėl visi buvo labai bijo persikelti į biurą.

Judėjimo efektą pastebi tiek teatro lankytojai, kurie vaikšto aplink fojė, tiek žmonės, ieškantys jų automobilio. Marco Zanto dovana Transformatorių salė gali veikti keturiais režimais: teatru, kabaretu ir mados šou ar pristatymų etapu.

pasirinkimas tatnashvili

Salės transformaciją atlieka aštuoni hidrauliniai mechanizmai, kurie gali sumažinti arba pakelti grindų platformas penkis metrus. Trečiojo pasirinkimas tatnashvili planas Keičiant teatrinius pasirodymus, salėje gali tilpti apie žmonių kioskuose ir daugiau kaip penkiasdešimt iš septyniolikos VIP dėžučių, esančių du aukšte virš žemės, su specialiu baru antrame lygyje.

არჩილ ტატუნაშვილის გადმოსვენების საკითხი

Populiarios Temos.