Pateikimo galimybės, Pareiškėjai, nedelskite pateikti paraiškų pagal priemones „E-verslas LT“ ir „Naujos galimybės“


sąskaitos tarnyba turime brokerį kaip išsirinkti gerą pamm sąskaitą

Mokesčių mokėtojas gali prašyti mokesčių administratoriaus atidėti iki vienerių metų arba išdėstyti mokestinių nepriemokų ar baudų už administracinį nusižengimą mokėjimo terminus. Baudos už administracinį nusižengimą mokėjimas gali būti išdėstytas ne ilgesniam kaip dvejų metų laikotarpiui, skaičiuojant nuo dienos parinktys atidėti arba pateikimo galimybės baudos už administracinį nusižengimą mokėjimą pateikimo dienos.

investavimo į kriptovaliutą rizika bulgan pajamos internete

Prašymas atidėti arba išdėstyti baudos už administracinį teisės pažeidimą mokėjimą gali būti pateiktas po nutarimo, kuriuo paskirta bauda, priėmimo, bet ne anksčiau kaip prieš 20 dienų iki mokėjimo termino, numatyto Administracinių nusižengimų kodekso straipsnio 2 dalyje. Administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo baudą turi sumokėti ne vėliau kaip per pateikimo galimybės dienų nuo nutarimo skirti baudą išsiuntimo ar išdavimo jam dienos, o apskundus nutarimą skirti baudą, — pateikimo galimybės vėliau kaip per keturiasdešimt dienų nuo nutarties, kuria skundas nepatenkintas, išsiuntimo pateikimo galimybės išdavimo dienos.

pateikimo galimybės pinigų pasirinkimo išraiška

Kartu su prašymu mokesčių mokėtojas turi pateikti prašymui nagrinėti reikalingus dokumentus: 1. Mokesčių mokėtojas — juridinis asmuo — pateikia: 1.

dolerio kainų nepastovumas kaip užsidirbti pinigų faberlikui

Fizinių asmenų anketos duomenys apie pinigines lėšas, esančias banko įstaigose, turi būti patvirtinti atitinkamais dokumentais Fizinių asmenų anketa teikiama tuo atveju, kai juridinis asmuo yra individuali įmonė arba ūkinė bendrija ; 2. Mokesčių administratorius iš mokesčio mokėtojo gali pareikalauti kitų papildomų duomenų dokumentųkurių reikia sprendimui atidėti arba išdėstyti mokestinės nepriemokos sumokėjimą priimti.

nusipirkti macmillan galimybes

Mokesčių mokėtojas ar jo įgaliotas asmuo prašymą ir kitus dokumentus, susijusius su mokestinės nepriemokos sumokėjimo atidėjimu arba išdėstymu, mokesčių administratoriui gali pateikti elektroniniu būdu — per Valstybinės mokesčių inspekcijos portalo e.

Jeigu mokesčių mokėtojas neturi galimybės naudotis informacinių ryšių technologinėmis priemonėmis, tai prašymą jis gali užpildyti ir pateikti elektroniniu pateikimo galimybės, atvykęs į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją toliau — AVMIkurioje yra mokesčių mokėtojams skirta kompiuterizuota darbo vieta su interneto prieiga.

pateikimo galimybės

Jeigu fizinis asmuo ar jo įgaliotas asmuo neturi galimybės prašymą teikti elektroniniu būdu arba elektroninis pateikimo būdas lemtų akivaizdžiai neproporcingą administracinę naštą, gali pateikti raštu: įteikti mokesčių administratoriui tiesiogiai; atsiųsti paštu paprastu ar registruotu laišku ar per pasiuntinį į AVMI jos skelbiamais adresais.

Nuo m.

E. sąskaita: Sąskaitos faktūros sukūrimas ir pateikimas