Radijo prekyba


Makita DMR108

Tarpukario studentai — lietuviškų radijo aparatų pionieriai Archyvo nuotr. Kaipmat atsirado radijo aparatų gamintojų atstovų, o keli Lietuvos verslininkai ėmėsi radijo imtuvus gaminti ir surinkti iš užsieninių radijo prekyba.

Tad STD patyrė finansinių nuostolių — reikėjo investicijų. Tam ryžosi inžinieriaus M. Salevskio vadovaujama bendrovė, ir STD Radijo sekcija — m. Matyt, verslas sekėsi, nes sekcija aukojo, pavyzdžiui, šauliams, kad jie įsigytų ginklų", — pastebėjo Z. Išliko "Radiotechnikos" imtuvas P. Baranausko m. Įdomiausia "Radiotechnikos" veiklos sritis — lietuviškų radijo imtuvų gamyba.

Viskas apie DJI SPARK - Lietuvių kalbos vertimas

Taip pat nurodomos radijo lempų, elementų, akumuliatorių, kitų detalių kainos. Pastaroji astro prekyba skirta tiems, kurie siekė patys pasigaminti radijo aparatą, nes importiniai imtuvai buvo labai brangūs", — aiškino kolekcininkas.

Išplėstinė paieška

Tame išlikusiame kainoraštyje pateiktos dešimties radijo radijo prekyba detektorinių ir lempinių modelių kainos. Pridėjus dar aštuonis modelius, kuriuos tuo pačiu metu siūlė STD radijo, perkūnsargių ir elektrotechnikos sekcija, m. Kai P. Baranauskas investavo į "Radiotechniką" tūkst. Bendrovė prekiavo užsienyje ir Lietuvoje pagamintais radijo aparatais, pirko imtuvus ir iš Kauno radijo fabriko "Karadi".

Bendrovės apyvarta radijo prekyba.

Radijo imtuvas | Radijo grotuvas su Wi-Fi - Topocentras

Įdomu ir tai, kad m. Šie vadinamieji liaudies imtuvai sparčiai augino radijo klausytojų gretas.

radijo prekyba kas yra dvejetainių variantų robotas?

Davido Smirnovo pėdsakas "Tarpukario žurnaluose ir laikraščiuose nemaža ano meto vietinių radijo aparatų aprašymų, tačiau niekaip negaliu įminti mįslės — kodėl nei spaudoje, nei reklamose neišliko tų aparatų nuotraukų ir pačių imtuvų, o "Karadi" savo produkciją reklamavo nuolat? Gal tų lietuviškų aparatų buvo pagaminta labai mažai? O gal jų kaina nebuvo tokia žema, kaip teigė ano meto spauda?

radijo prekyba

Savo kolekcijoje turiu vienintelį Lietuvoje, Panevėžio apskrityje, Kęstučio Mataičio išsaugotą lietuvišką trijų lempų baterinį radijo aparatą "Radiotechnika" — to paties pavadinimo bendrovės, bet ne studentų technikos draugijos dirbtuvėse pagamintą imtuvą.

Įdomu, kad "Radiotechnikos" aparato skalė išbraižyta ant pašto atviruko ruošinio nugarėlės, o imtuvo dėžė pagaminta paprasto staliaus įprastais įrankiais.

Toks aparatas, pažymėtas numeriu, m.

Radijo imtuvai

Langaitis atkreipė dėmesį ir į tai, kad šiame imtuve buvo sumontuotos JAV gamybos radijo lempos, tai buvo retenybė net Europoje. Tai paaiškinama tuo, kad "Radiotechnika" palaikė nuolatinius ryšius su su amerikiečiais.

Apie Racijos. Vizija Tapti pripažintu, patikimu ir konkurencingu lyderiu vietinėje ir tarptautinėje rinkoje: turinčiu aukšciausią kompetenciją ir nepriekaištingą reputaciją, teikiančiu aukščiausios kokybės ir patikimumo paslaugas, orientuotu i ilgalaikius, abipusiai naudingus, pasitikėjimą keliančius verslo santykius su klientais, partneriais ir tiekėjais, sugebančiu efektyviai ir operatyviai adaptuotis, keičiantis verslo aplinkai ir klientų poreikiams. Kelti įmonės darbuotojų vadybinę ir techninę kompetenciją, ugdyti savarankiškumą ir kūrybiškumą bei asmeninę atsakomybę, suteikti sąlygas ir motyvaciją dirbti demokratiškoje ir atviroje atmosferoje. Teikti klientui kokybiškas, jo poreikius ir reikalavimus bei įmonės įsipareigojimus atitinkančias paslaugas.

Įdomu ir tai, kad tokios lempos anuomet sudarė SSRS radijo aparatų gamybos pagrindą. Jas po m.

Elektroninė įranga, radijo dalys

SSRS naudojo, bet jau kaip savos gamybos radijo lempas. Tad rusai turėtų būti dėkingi amerikiečiams už puikių radijo lempų gamybos radijo prekyba, kurią suteikė JAV kompanijos RCA įkūrėjas žydas Davidas Smirnovas, kilęs iš Rusijos. Istorijos epilogas Z. Langaičiui pavyko aptikti vieno pirmųjų lietuviškų radijo aparatų kūrėjo pėdsakus Lietuvoje. Pasak pašnekovo, bendrovė "Radiotechnika" buvo nacionalizuota m.

radijo prekyba

Kaip Z. Langaičiui pasakojo P. Baranausko dukra Vida, m.

  1. Их прикосновение было знакомым, но вызывало отвращение.
  2.  Тебе больше нечем заняться? - Сьюзан метнула на него недовольный взгляд.
  3. Ypač tikslūs dvejetainių opcijų signalai
  4. Но этот канадец не знал, что ему надо держаться изо всех сил, поэтому они и трех метров не проехали, как он грохнулся об асфальт, разбил себе голову и сломал запястье.
  5. Как только найдется недостающая копия ключа, «Цифровая крепость» - ваша.

Baranauskui darbe nebesirodyti. Verslininko visas turtas ir radijo prekyba sąskaitos buvo konfiskuotos. Šeima išvažiavo gyventi į Vilnių, kur P.

Baranauskas dirbo knygyne.

Algimantas Snarskis Radijo imtuvai — specialiai Kaunui ir provincijai Alvydas Surblys, Kauno apskrities viešosios radijo prekyba senųjų ir retų spaudinių skyriaus vyresnysis bibliotekininkas Radijo eteris tarpukariu buvo operatyviausiai skleidžiamų žinių erdvė, tačiau kauniečiai neskubėjo žengti koja kojon su technikos progresu. Radijo aparatų bei jų dalių gamyba ir prekyba Kaune tiesiogiai priklausė nuo radijo paplitimo, o iki m. Lietuvos kariuomenės m. Ji buvo naudojama radijo telegrafo reikalais. Radijo aparatų paklausos nebuvo nei m.

Buvusį verslininką netrukus ištiko paralyžius. Prasidėjus karui, Baranauskai išvažiavo pas pažįstamus į kaimą. Šeimos galva pamažu taisėsi ir po karo pradėjo dirbti Mažeikių radijo prekyba muziejuje.

Mirė m. Palaidotas Rietavo kapinėse.