Skaitmeninė kriptovaliuta,


Tai bus vadinama — Libra. Aš manau, kad tai yra gana įdomus pavadinimo pasirinkimas. Libra reiškia pusiausvyrą ar svarstykles, bet taip pat yra lotyniškas žodis svaro svoriui.

Svaras, žinoma, yra Jungtinės Karalystės valiuta, susiformavusi nuo to momento, skaitmeninė kriptovaliuta svaras buvo sterlingu. Skaitmeninė kriptovaliuta ta pati reikšmė taip pat buvo Prancūzijos valiuta iki revoliucijos, o lira buvo Italijos valiuta ir lieka daugelio Vidurio Rytų šalių, ypač Turkijos, valiuta.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Libanas dažnai nurodo savo pinigus kaip lira. Tie, kurie ją pavadino, bus per daug informuoti apie santykius tarp pinigų ir laisvės, ypač laisvose rinkose. Tai reiškia daug aukso ir bitcoinų klaidų.

skaitmeninė kriptovaliuta

Bet pavadinimas yra tik viena, kuri atrodo kaip labai protinga rinkodara. Yra whitepaper.

Kas yra kriptovaliuta?

Eurųpos galimybių analizė būdinga bet kokiai naujai kriptovaliutai, išskyrus tai, kad Libra tikrai nėra kriptovaliuta. Tačiau, kiek matau, Libra nėra tikrai decentralizuota ir neatlieka naudos iš kasybos, nėra blokavimo grandinė.

žvakidės diagrama ir jos analizė

Tai tik duomenų bazė. Šiuo atžvilgiu svarstyklės iš tiesų gali būti sėkmingos.

Kriptovaliuta ir „Bitcoin“

Iki metų pradžios beveik visame pasaulyje gyventojai turės išmanųjį telefoną, o išmanusis telefonas — tai būdas, kuriuo daugelis neturtingiausių pasaulio šalių pirmą kartą galės naudotis internetu ir galės atlikti mokėjimą. Taip pat labai teisingai pasakyta, kad balta knyga buvo išleista Azijos dienos valandomis.

skaitmeninė kriptovaliuta

Jei galite gauti juos siunčiant pinigus ir pranešimus, potencialas yra milžiniškas. Net idėja, kad Libra yra paremtos turto krepšeliu, yra šiek tiek trikdanti. Efektyviai tai reiškia valiutų krepšelį — šiek tiek panašiai kaip Tarptautinio valiutos fondo SST.

dvejetainiai opcionai pinigų atsiėmimo demonstracinė sąskaita

Vienas dalykas, bitcoin, dėl visų savo sėkmės, nepavyko padaryti, tai, kad žmonės galvotų apie bitcoin. Žmonės galvoja JAV doleriais arba eurais ar svarais. Bet tai sukuria rūkyklą, skirtą mokesčiams ir FX mokesčiams.

Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą

Svarstyklės pasiskolino iš bitcoin, iš m-pesos, nuo rippelio, nuo stabilių linijų, pvz. Jis pasiskolino iš visų šifravimo erdvę supančių pasakojimų ir pačių technologijų.

kriptovaliutos dinamikos grafika

Jame net sakoma, kad svarstyklės yra skaitmeninė kriptovaliuta yra leidžia vartotojams turėti vieną ar daugiau adresų, nesusijusių su jų tapatybe sėkmė gauti tą patį JAV. Šiame projekte galiu pasiimti milijonus skylių.

skaitmeninė kriptovaliuta kaip užsidirbti pinigų pagal valiutų kursus

Kiti gali ir turi ir bus. Tam prireiks daug laiko, kad jis veiktų tiek techniniu, tiek reguliavimo būdu, tačiau šis dalykas gali būti didžiulis. Žinoma, yra prasminga gauti tam tikrą poveikį.