Universiteto brokeris, Skandalingos istorijos atomazga: brokeris grąžino studentei 260 eurų


Brokerių laukia nauja sertifikavimo metodika ir sunkesnės egzamino užduotys.

internetiniai uždarbio projektai 2020 m dvejetainių opcijų klaidos ir kaip jų išvengti

Nuo šiol NT brokerių egzamino metodinę medžiagą specialistai rengs kartu su akademikais, bus plečiama egzamino tematika ir apimtys, egzaminai bus vykdomi VU VM kompiuterių klasėse. Pradėjome nuo nulio ir iki šiol, nuo pradžios iki pabaigos, viską darėme patys. Norime, kad tobulėtų brokeriai, stengiamės tobulėti ir patys, nuolat ieškome būdų, kaip pagerinti sertifikavimo procesą.

Nuo šiol prie praktikų prisijungus akademikams, tikiu, kad darbas vyks sklandžiau ir dar profesionaliau.

neskelbtų prekybininkų galimybės

Tačiau tai nėra blogai. Visada orientavomės į kokybę, siekėme, kad sertifikatas — būtų profesionalumo, aukštos brokerio kvalifikacijos įrodymas, o ne šiaip dokumentas.

ar galima pamesti pinigus uz pamm sąskaitą uždarbis internete 25 eurųliai už perėjimą

Dėl to nusprendėme papildyti sertifikavimo sąlygas, dabar vien išlaikyti egzamino nepakaks. Sertifikuojami bus tik tie brokeriai, kurie nuolat aktyviai vykdo šią veiklą.

universiteto brokeris

Be egzamino brokeris turės pateikti įrodymus apie per pastaruosius metus įvykdytus sandėrius, privalės nors kartą metų bėgyje būti kėlęs kvalifikaciją kursuose. Artimiausias egzaminas, remiantis naująja metodika, vyks jau šį rudenį. LNTAA vienija universiteto brokeris nekilnojamojo turto agentūras, su kuriomis bendradarbiavimo sutartis turi daugiau kaip brokerių.

universiteto brokeris parduoti opcioną yra

Iki šiol NT brokerių sertifikatus universiteto brokeris gavę brokeriai. Rodyti komentarus.