Galimybių platforma


Pokyčiai jau nuo vasario klientams leis naudotis daugiau įvairių savitarnos galimybių interneto banke, o bankui nauja IT platforma ilgainiui padės sparčiau kurti modernius skaitmeninius sprendimus ir greičiau rinkai pristatyti naujas paslaugas.

užsidirbti pinigų dabar be investicijų

Įdiegę platformą, atnaujinsime dalį interneto banko funkcijų, todėl daugiau finansinių paslaugų bus galima tvarkyti savarankiškai internetu. Interneto banke klientai patys galės keisti įvairius mokėjimo kortelių nustatymus, atsiskaitymo limitus, prireikus — blokuoti kortelę, o pamiršę — pasižiūrėti jos PIN kodą.

Vystomojo Bendradarbiavimo Platforma ir Lygių galimybių plėtros centras

Taip pat internetu bus galima patogiau galimybių platforma kaupiamuosius indėlius, vertybinius popierius ir investicijas, pavyzdžiui, susikurti asmeninį stebimų vertybinių popierių sąrašą. Keičiant IT platformą klientams dauguma dabartinių sutarčių ir paslaugų sąlygų nesikeis.

kuris lengvai uždirba pinigus

Mažesni mokėjimo, paslaugų planų, kortelių, indėlių, paskolų ir investavimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimai bus susiję su platformos vienodinimu Baltijos šalyse. Keisdamas kai kurių paslaugų teikimo sąlygas, SEB bankas atitinkamai peržiūri ir kai kuriuos įkainius, atnaujina Bendrąsias taisykles. Verslo klientams svarbiausi pakeitimai bus susiję su kredito kortelių sąlygomis ir mokesčiais.

Banko klientai vėl gali naudotis interneto banku, mobiliąją programėle ir kitomis paslaugomis internetu. Banko skyriai pirmadienį darbą pradės įprastu metu. Paslaugų internetu teikimą atnaujinome pirmadienio naktį — 6 valandomis anksčiau negu planuota. Kartu su Galimybių platforma platforma atnaujinome ir interneto banką — jo dizainą ir dalį funkcijų. Dėl to mūsų klientai nuo šiol turės daugiau galimybių ir daugiau patogių sprendimų, kaip savarankiškai tvarkyti finansinius reikalus internetu.

Visą su pokyčiais dėl IT platformos keitimo susijusią informaciją galima rasti SEB banko interneto svetainėje adresu www. Ateityje — daugiau skaitmeninių sprendimų Įdiegęs naują IT platformą ir suvienodinęs ją Baltijos šalyse, SEB bankas ketina sparčiau diegti naujas paslaugas.

kaip sudaryti kopijavimo sandorius

Pasak A. Čičelio, tolesniuose banko planuose jau įdiegus naują IT platformą — mobiliosios piniginės, naujų taupymo galimybių mobiliojoje programėlėje pristatymas.

Studijas pristatė jų rengimui  vadovaujantys specialistai. Dėkojame visiems renginio dalyviais aktyviai dalyvavusiems ir išsakiusiems savo komentarus, pastabas, pasiūlymus rengiamoms studijoms. Renginio metu buvo pradėtos daug konstruktyvių ir pozityvių diskusijų, kurias numatoma galimybių platforma ir po renginio, tam, kad būtų užtikrinta aukščiausia rengiamų galimybių studijų kokybė ir potenciali nauda visoms studijų tematikomis suinteresuotoms šalims. Parengtos studijos toliau bus naudojamos kaip dokumentai pagrįsti vienos ar kitos srities finansavimo statybos sektoriuje poreikius. Verslo pozicija ir poreikiai yra labai svarbūs formuojant tolimesnes kryptis technologijų vystymo, mokymo ir mokslo srityse.

Taip pat planuojama, kad ateityje po naujos IT platformos įdiegimo esami banko klientai galės internetu atsidaryti naują papildomą sąskaitą, matyti sąskaitas kituose bankuose, iš jų pervesti pinigus ir naudotis kitais atvirosios bankininkystės privalumais. Diegiant sistemą — laikini apribojimai Naujos IT platformos diegimo metu, vieną vasario mėnesio savaitgalį, banko klientai negalės naudotis kai galimybių platforma banko paslaugomis ir kanalais.

dvejetainiai variantai valandai geriausios strategijos užsidirbti pinigų internete be jokių investicijų. es

Svarbiausios paslaugos, tokios kaip banko kortelės ar bankomatai, duomenų perkėlimo į naują sistemą metu veiks kaip galimybių platforma, o trumpalaikis jų pertrūkis planuojamas tik naktį. Apie būsimus laikinus naudojimosi paslaugomis apribojimus bankas informaciją paskelbs artėjant naujosios IT platformos diegimo laikui.

EcoStruxure & Internet of Things (IoT) for Innovation and Energy Management - Schneider Electric