Kampanijos brokeris, GYVENAMOJO NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) KLAIPĖDOJE


Norite sužinoti, kaip parduoti namą, butą, kitą NT? Kaip tai padaryti už aukščiausią kainą? Per trumpą laiką?

KAIP PARDUOTI NT

Puiku, skaitykite toliau! Kuo Jums gali būti naudingas šis planas?

investuojant i pamm sąskaitos portfel

Arba, parduoda jį, bet už gerokai mažesnę, nei rinkos kainą… Kaip parduoti butą? Kaip parduoti namą?

Kodėl reikalingas NT brokeris: mitai ir tiesa

Kaip parduoti bet kokį NT? Čia atskleisime planą, kurį naudoja geriausi Capital Brokers agentūros brokeriai, dirbantys Kuršių g. Šį planą galima apibūdinti paprastai — kaip parduoti namą, butą, ar kitą NT. Galite jį pritaikyti patys, ir pabandyti parduoti savo turtą, kaip tai daro geriausi savo srities specialistai.

kampanijos brokeris

Šie brokeriai žino, kaip tai padaryti kampanijos brokeris, bet to nežino Naudodami šį pardavimo planą, vykdydami jį papunkčiui, jie pasiekia pačius geriausius rezultatus. Tokiu būdu savo klientams šie brokeriai  suteikia ne tik geriausias paslaugas, kurių teikimo metu rūpesčiai klientams sumažinami iki minimumo, bet ir sugeba gauti didžiausią įmanomą kainą už jų turtą.

kampanijos brokeris

Taip pat, jie sugeba turtą parduoti per trumpiausią laiką. Ir, svarbiausia, šis planas nėra viešai prieinamas visuomenei. Jis yra viena iš daugelio komercinių paslapčių, padedančių Capital Brokers brokeriams teikti aukščiausio lygio paslaugas.

  • Kaip parduoti namą, butą, kitą turtą? - KAIP PARDUOTI NT
  • Dvejetainių opcionų brokerio reitingas 2020 m
  • Variantų darbo grafikas

Su biuro vadovų žinia mes dalinamės šiuo planu, tikėdami, kad taip padėsime žmonėms suprasti, kokią vertę ir žinias, paslaugų lygį ir kokybę gali suteikti brokeriai iš Capital Brokers biuro. Čia pateiksime nepilną planą, kurį naudoja brokeriai.

Įmonės aprašymas:

Taip pat, jis nebus eilės tvarka. Tačiau, įspūdžiui susidaryti to tikrai užteks. Kampanijos brokeris Brokers yra viena lyderiaujančių ir geriausių agentūrų Lietuvoje. CAPITAL BROKERS nekilnojamojo turto pardavimo planas klientams Susipažinimas su turto pardavėju, jo situacijos aptarimas, jo turto specifikacijų išsiaiškinimas; Paslaugų teikimo sutarties išaiškinimas, kampanijos brokeris apie svarbiausias sąlygas, paminint šios sutarties nemokamo nutraukimo galimybes; Pardavėjo supažindinimas su NT brokerio darbo specifika, naudomis, įkainiais sėkmės atveju, kita informacija; Nekilnojamojo turto kainos rinkos analizės pateikimas pardavėjui; Teisingas kainos nustatymas remiantis pardavėjo lūkesčiais, rinkos situacija, įvykusiais sandoriais, kampanijos brokeris pardavėjas suprastų, kaip parduoti namą, butą ar kitą NT, kurį jis nori parduoti, gaunant didžiausią finansinę naudą; Pasiūlymai dėl nedidelių turto pagerinimų, kurie padėtų gauti daugiau pinigų pardavimo atveju; Pasirašius sutartį, aptariami veiksmai, kaip bus vykdomos apžiūros, kokius namų darbus reikia pasidaryti pardavėjui, ir t.

Taip pat, apmasto, kokia strategija bus taikoma atsiliepiant į telefono skambučius, kitas užklausas; Su pardavėju aptariama, ar šiam turtui reikalinga kitokia reklama, nestandartinis pateikimas rinkai; Apmastoma strategija dėl parduodamo objekto partizaninės reklamos būdų apylinkėse, taikant į vietinius pirkėjus, gyvenančius netoli; Nurodomos priemonės, padedančios parduoti turtą greičiau ir už aukštesnę kainą.

Kampanijos brokeris priemonės nėra prieinamos niekam, išskyrus Capital Brokers brokeriams; Pardavėjui paliekama atmintinė, kaip paruošti turtą pardavimui.

kampanijos brokeris

Taip pat, kaip paruošti turtą profesionaliai fotosesijai. Aptariamas fotosesijos laikas; Esant pardavėjo norui, aptariama, kaip ir kada bus pateiktos nuotraukos ir kita reklaminė medžiaga, prieš viešai paskelbiant apie parduodamą turtą; Su grafikos dizaineriu ir marketingo specialistu aptariamos reklaminės strategijos, jiems pateikiama reklaminė medžiaga, iš kurios sukuriama visa reikalinga reklaminė turto pardavimo medžiaga; Turto reklaminė kampanija paskelbiama MLS — mažai kam žinoma ir suprantama, bet labai galinga sistema; Turto reklaminė kampanija paskelbiama lankomiausiuose mokamuose lietuviškuose NT portaluose; Turto reklaminė kampanija paskelbiama Capital.

Turto brokeris, UAB

Pagal šiuos rodiklius teikiami siūlymai kainą laikyti tokią pačia, didinti ją, arba mažinti. Taip pat, padaryti papildomų pagerinimų, kurie padėtų parduoti turtą greičiau ir brangiau; Su potencialiais klientais aptariamos kampanijos brokeris pasiūlomos turto pirkimo finansavimo paslaugos; Periodinis ataskaitų teikimas pardavėjui apie atliktus darbus, apžiūras, pasikeitimus; Darbas savaitgaliais, švenčių dienomis, vakarais.

Aptariama, kaip bus organizuojamos turto apžiūros. Dažnu atveju, turte negyvenant žmonėms, yra sutariama, kad brokeris turės raktą. Taip pat, bandymas sutarti, kad notarines išlaidas apmokėti prisiima perkantysis; Pardavimo proceso metu brokeris pardavėjui rekomenduoja tik geriausiai užsirekomendavusius ir nepriekaištingai atliekančius kolegas ir paslaugų teikėjus; Viso turto pardavimo proceso metu brokeris atstovauja išskirtinai tik pardavėją, su kuriuo sudarė paslaugų teikimo sutartį; NT brokeris pasirūpina, kad viskas vyktų laiku, be vėlavimų, kurie gali turėti įtakos turto pardavimui, arba papildomai kampanijos brokeris pardavėjui.

Kaunietė sumokėjo už patiklumą: brokeris mėto pėdsakus?

Kaip parduoti namą, butą ar kitą turtą — pardavėjui tuo rūpintis nereikia; Suradus turto pirkėją, kuris turtą pirks su banko ar unijos paskola, brokeris bandys surasti turto vertintoją, kuris galės turtą įvertinti maksimalia sumą; Paaiškinti pardavėjui visus procesus ir terminus, kurie lems, kada pardavėjas gaus uždarbis be interneto už paspaudimus už parduotą turtą, jeigu turtas bus perkamas už paskolą; Ieškant pirkėjo bus imamasi visų priemonių apsaugoti parduodančiojo interesus ir jo privatumą, eliminuojant iš proceso žmones, kurie į turto apžiūras ateina tik kampanijos brokeris, bet nėra tikri pirkėjai, pasiruošę pirkti; Brokeris visuomet pasiūlys kolegas turto vertintojus, kurie turtą įvertins greitai ir aukščiausia kampanijos brokeris kaina; Galimybė pardavėjui bendrauti ne tik su brokeriu, bet ir su administracijos darbuotojais iš agentūros.

Kampanijos brokeris suprantama taip, kad pardavėjas negali žinoti, kaip parduoti namą, butą ar kitą turtą geriausiomis sąlygomis; Įvykus pardavimui, brokeris iki gyvenimo pabaigos įsipareigoja buvusį klientą nemokamai konsultuoti visais su NT susijusiais klausimais; Nuolat susisiekiama su apžiūrose buvusiais potencialiais klientais, bandoma sužinoti, kas paskatintų juos įsigyti parduodamą turtą; Po įvykusio pardavimo pasidalinama turto nuotraukomis jeigu to pageidauja turto pardavėjas ; Dovanos po sandorio įteikiamos abiems šalims — pardavėjui ir pirkėjui; Viso kampanijos brokeris ir pirkimo proceso metu laikomasi nuostatos, kad nekilnojamojo turto brokeris taps brokeriu visam gyvenimui savo klientui, arba pardavėjo šeimos brokeriu.

Kodėl reikalingas NT brokeris: mitai ir tiesa Adobe Stock nuotr. Trečiadienis, 17 gegužės Sparčiai augant nekilnojamojo turto rinkai, vis daugiau lietuvių, norinčių įsigyti kampanijos brokeris parduoti nekilnojamąjį turtą, prireikia profesionalaus ir savo darbą išmanančio brokerio pagalbos. Tačiau, kaip ir kiekviena profesija, taip ir NT brokerio, yra apaugusi įvairiais mitais ir stereotipais. Kaip atskirti profesionalą nuo diletanto?

Kuriami ypatingi santykiai, grysti pasitikėjimu, kuriama pridėtine verte, pagarba, draugyste, paslaugumu. Šis planas nėra pilnas pardavimo planas. Bet tai yra vieni pagrindinių dalykų, norint sėkmingai ir už didžiausią kainą parduoti nekilnojamąjį turtą. Kaip parduoti namą, butą?

Kaip parduoti bet kokį nekilnojamąjį turtą? Šiuo planu mes dalinai atsakėme į Jūsų klausimą.

Galite pabandyti laikytis visų plano punktų, ir, jeigu turėsite kitas savybes, kurias turi geriausi pardavėjai ir derybininkai, Jums tikrai pavyks parduoti turtą. Kitu atveju papulsite į negailestingą statistiką, kuri sako, kad per pirmuosius 3 mėnesius iš naujai patalpintų skelbimų, kuriuos patalpina patys savininkai, parduodami tik 4 nekilnojamojo turto objektai.

Atsiliepimai

Spręskite patys, kas labiau apsimoka. Sėkmės pardavimuose ir apmąstymuose! Search for:.