Keistuolių variantai, Keistuolių teatras - brembo.lt


Visgi ankstyva sėkmė neužmigdė ant laurų — jauniausia Keistuolių teatro karta įnirtingai dirba su skirtingais kūrėjais bei dar skirtingesniais pastatymais, savo jėgas išbandydami nuo spektaklių vaikams iki provokatyvių judesio pasirodymų.

galbūt uždirbti internete pokalbiai, kuriuose galite užsidirbti pinigų internete

Nors ir vėlyvas vakaras, susitinkame jūsų repeticijų erdvėje keistuolių variantai. Intensyviai dirbate — papasakokite, ką šiuo metu kuriate, kuo gyvenate? Vėliau turėtume statyti A. Aistė: Dar planuojame judesio spektaklį su dėstytoja, aktore Judita Urnikyte, kur jungsime Šekspyrą su István Sándorfi paveikslais.

Informacija

Lukas: Savo baigiamajam darbui taip pat ruošime performansą, kurį greičiausiai rodysime Šiuolaikinio meno centre birželio mėnesį. Matas: Savaitgaliais su dėstytoja Ieva Stundžyte darome šiuolaikinių pjesių skaitymus — renkamės medžiagą.

Lyja: Kelios pjesės jau atrinktos. Viena iš jų — M. Jūsų darbų spektras — ypač platus ir eklektiškas. Nors esate tikslinis Keistuolių teatro kursas ir turite konkrečią kryptį, į kurią esate vedami, savo jėgas išbandote labai skirtingose teatrinėse veiklose.

Kaip sekėsi susigyventi keistuolių variantai savo vaidmenimis, scenos senbuviais bei publika? Lukas: Manau, kad sekėsi gerai. Vyresni aktoriai mus labai draugiškai priėmė, davė daug gerų pamokų ir pasiūlymų.

Nuorodos kopijavimas

Man buvo gana sudėtinga, nes jaučiau labai didelę atsakomybę: tavo scenos kolegos - profesionalai, o tu — tebaigęs du kursus ir jau eini su jais vaidinti.

Gana sudėtinga persiorientuoti, išmokti į juos žiūrėti kaip į kolegas, kai nebelieka studento ir dėstytojo santykio keistuolių variantai atsiranda normalus darbas. Kadangi vaidinu kiekvieną spektaklį, neturiu dubliuojančio aktoriaus, nebūna ilgesnių pertraukų nuo spektaklio, vis drąsėju tame vaidmenyje.

Labai smagu vaidinti, ypač — keistuolių variantai kiekvienas spektaklis yra naujas iššūkis, nes susiduri su nauja publika, nežinai, kaip ji reaguos, ko tikėsis.

Kiekvienas spektaklis būna absoliučiai kitoks, bet svarbiausia, kad kiekviename iš jų žiūrovams persiskaitytų esminiai dalykai — dėl to scenoje negalima užsižaisti vien tik su tuo, kas smagu ir juokinga. Į naują aplinką įkritau kaip kačiukas į vandenį, be to, dirbau su dublere, aktore Jovita Jankelaityte, kuri turi gerokai daugiau patirties ir viską labai gražiai padarydavo — dėl to man pradžioje buvo tikrai nelengva, bet vėliau supratau, jog mes savo vaidmenis kuriame skirtingai ir visai nereikia to bijoti.

Dar norisi pasidžiaugti, kad, kaip ir sakė Džiugas, kiekvienas spektaklis yra naujas, visiškai skirtingas išgyvenimas.

Keistuoliu Teatras - Meiles Nera

Atrodo, kad visa komanda tuo mėgaujasi. Lukas: Dar man labai patiko darbo principas: patys kūrėme etiudus, o tuomet režisierius pasakydavo pastabas, ką reikėtų pataisyti, kaip išgryninti mintį.

kaip žmonės uždirba pinigus iš savo idėjų apžvalgos prekybos centras

Dėl to spektaklis susidėjo iš visų indėlio — nebuvo taip, kad režisierius atėjo ir pastatė spektaklį. Visi dirbome, patys kūrėme ir formavome spektaklio vaizdą. Džiugas: Dėl to šitas darbas yra toks savas. Lukas: O su publika buvo labai įvairiai. Pirmi kartai buvo tikrai baisūs — kai matai priešais save penkis šimtus žmonių ir turi kažką jiems pasakyti, supranti, jog turi pats gerai žinoti ir suvokti, ką jiems sakai.

Per spektaklius ilgainiui atsirado jausmas, kad scenoje esi ne dėl savęs, o turi pranešti kažkokią mintį žiūrovui. Galiausiai išmokau pajusti, ar tai pavyko, ar ne. Džiugas: Pradeda atsirasti aktoriniai įgūdžiai: pajausti publiką, partnerį, susikaupti. Daugelis tėvų iki šiol prisimena senuosius Keistuolių teatro spektaklius vaikams ir keistuolių variantai panašias patirtis suteikti savo atžaloms.

Ar patyrėte spaudimą jų nenuvilti? Kokias emocijas ir iššūkius suteikia vaidinimas vaikams?

Keistuolius kalbino Lina Pavalkytė.

Bisseto pasakas, ir nerimavau, ar sugebėsime bent jau prilygti tam darbui, tačiau galiausiai stengiausi apie tai negalvoti ir daryti taip, kad pačiam keistuolių variantai smagu, kad muzika bei keistuolių variantai vežtų.

Iš aplinkos nebuvo spaudimo, kad turime būtinai išlaikyti aukštą keistuolių variantai, pateisinti užtarnautą Keistuolių teatro vaikiškų spektaklių vardą. Viskas pavyko natūraliai — galbūt todėl, kad kūrėme pilna širdimi ir į spektaklį dėjome viską, ką tuo metu galėjome geriausio.

Aistė: Kūrėme būtent dėl vaiko, ateinančio pasižiūrėti spektaklio - ne dėl tradicijos ar istorijos. Urtė: Tas jausmas, jog viską darai dėl vaiko, ypač sustiprėjo tada, kai susitikome su žiūrovu. Kitąsyk eidami į keistuolių variantai jau galvojame apie tai, kad turime tam vaikui duoti kažką prasmingo. Diana: Mes stengiamės ne palinksminti vaiką ar pažaisti vardan žaidimo, o siųsti jam prasmingą žinutę.

Prisimenu, kaip prieš premjerą Aidas Giniotis mus susikvietė pasikalbėti apie tai, ką su kiekviena pasaka nešame žiūrovui. Manau, jog svarbu kiekvieną kartą tai išlaikyti. Gintautas: O man kaip tik šis spektaklis visų pirma buvo dėl mūsų pačių. Tai pirmas vaikiškas spektaklis, kurį darėme kartu, ir manau, kad po tų dviejų metų akademijoje mums buvo gyvybiškai svarbu pažaisti, nueiti ten, kur negali būti jokių blogų emocijų, neigiamo krūvio.

Dominykas Vaitiekūnas: „Tai vienintelis spektaklis, kuriame aš vis dar vaidinu“ - brembo.lt

Urtė: Pradžioje mes viską stengėmės keistuolių variantai taip, kaip keistuolių variantai, kad reikia daryti. Bet vėliau atėjo kitas etapas — gruodį turėjome virš trisdešimties spektaklių ir ties puse jų jau leidome sau truputį daugiau pažaisti, replikuoti, atsirado laisvė.

Lyja: Smagu tai, kad turime ryškius personažus, su kuriais, kaip Urtė ir sakė, galima žaisti, ieškoti, improvizuoti. Be to, yra muzika ir dainos, kas mūsų kursui yra labai svarbu, nes esame ganėtinai muzikalūs. Dirba vaizduotė, sugrįžti į vaikystę. Vaidindama aš pati prisimenu tą Keistuolių teatrą, kuriame buvau, kai man buvo aštuoneri ar devyneri metai.

Keistuolių teatras

Lukas: Kalbant apie Keistuolių teatro tradiciją, manau, kad nuo pirmųjų pastatymų išliko svarbus elementas - santykis su žiūrovu, ypač - vaiku.

Tai, kaip priimi mažą žiūrovą, su juo kalbi ir bendrauji, turi tęstinumą nuo pat pirmųjų spektaklių pagal D. Mes bandome įkalbinti vaiką žaisti su mumis, parodyti jam, jog spektaklyje tiek aktoriai, tiek žiūrovai dalyvauja lygiavertiškai.

Keistuolių variantai spektakliai reikalauja gerokai didesnio įdirbio, nes vaikai gali, pavydžiui, bet kada pradėti triukšmauti. Tokiems dalykams atsitikus turime atitinkamai reaguoti, tuomet pasijaučia keistuolių variantai palaikymas - jei vaikai pradeda išdykauti, mes visi stengiamės kažką keisti.

Tokie dalykai reikalauja atidumo čia ir keistuolių variantai. Matas: Manau, visi pajautėme, kad vaikui nepameluosi. Anksčiau, kai mums taip sakydavo, vis tiek galvodavome, kad kažką pameluoti gali, bet dabar suprantame, kad tai tikrai neįmanoma.

Tada jauti, kad vaikai nebe taip žiūri į tave. Būna spektaklių, kai jautiesi pavargęs, tuomet bandai viską padaryti techniškai, neįdedi tiek energijos. Ir štai tuomet pajunti, kad vaikai nebeklauso, veikia kažką kito Tada turi iš naujo savimi patikėti ir eiti iki galo.

Tarpinio varianto negali būti. Šiuo spektakliu prisiliečiate prie itin sudėtingos moksleivių žiaurumo temos. Kaip sekėsi įsivesti į šį spektaklį, susigyventi su tema? Lukas: Spektaklyje nagrinėjama situacija yra tokia, kad net žiūrėdamas jį jautiesi nemaloniai — supranti, kad tas pats gali vykti realiame gyvenime, dėl to apima nerimas. Reikia labai daug pastangų, kad šis spektaklis praeitų gerai.

aukso pasirinkimo galimybės

Matas: Turime ne susikurti savitą personažą, o išsigryninti jo logiką — kaip žmogus, kurį vaidini, elgtųsi atsidūręs tekste esančioje situacijoje. Aistė: Dar labai smagu, kad dirbame su aktore Vesta Šumilovaite - Terteliene, kuri dalyvavo šiame kūrybiniame procese nuo pat spektaklio gyvavimo pradžios. Kai keistuolių variantai į sceną, jaučiame stiprią jos energetiką, ji tikrai žino, ką daro.

Matas: Kartais spektaklio metu pažiūrėjęs Vestai į akis išsigąstu ir atsitraukiu jau nebe kaip personažas, o kaip žmogus. Yra daug sunkių, šlykščių dalykų, kuriuos privalu padaryti, kad spektaklis pavyktų. Matas: Spektaklis sunkus tuo, kad pjesė reikalauja būti keistuolių variantai negeru žmogumi.

keistuolių variantai duobės variantas

Dėl to labai sunku persilaužti per save. Lukas: Kai kurias personažo savybes atpažįstu savyje. Yra momentų, kur aš būčiau elgęsis taip keistuolių variantai, kaip mano Vitia.

Nebūtinai situacijoje su mokytoja, bet bendrai, gyvenime Labai įdomu, nes visus moksleivių personažus tu, rodos, jau pažįsti iš savo mokyklos — jų tikrai yra, esi matęs, kaip jie elgiasi, kaip atrodo.

Matas: Kai mokiausi mokykloje, mane kažkuo savotiškai žavėjo keistuolių variantai psichopatai, kaip mano vaidinamas Volodia. Man jis tuo ir artimas — kad kažkuria keistuolių variantai norėjau būti toks šaltas, logiškas, viską sudėliojantis ir manipuliuojantis.

Aidas Giniotis "Ateinantį sezoną norime neskubėti, truputį pristabdyti teatro linksmą repertuarą ir grąžinti jį į teatro gelmes Nenorime tiesiog kepti spektaklių, trokštame ir patys pakratyti smegenis", - BNS sakė A. Kitą sezoną, kuris turėtų prasidėti rugsėjo 16 dieną, Keistuolių teatras žada žiūrovams pristatyti dvi premjeras. Pirmosios premjeros žiūrovai turėtų sulaukti gruodžio dienomis.

Bet dabar, kai tai reikia daryti scenoje, suprantu — nė už ką nenorėčiau toks būti gyvenime. Šis dabas — ne tik psichologinis, bet ir fizinis iššūkis, kur atiduodate labai daug savo jėgų ir esate visai kitokie, nei iki šiol jus pažino publika.

Kaip fiziškai ir emociškai susidorojate su šia užduotimi?

kaip užsidirbti pinigų, jei nėra darbo

Urtė: Pirmosios repeticijos atimdavo labai daug jėgų — būdavo net bloga, o dabar atsirado daugiau ištvermės. Iš pradžių buvo keistuolių variantai sunku perlipti per save tose scenose, kur tenka būti vienai. Palaikymas iš komandos stumteli į priekį, leidžia sau įrodyti, ką galiu. Diana: Mes nė vienas nesame šokėjai, dėl to buvo daug abejonių, ar pavyks viską atlikti gerai.

„Keistuolių teatre“ apsilankys „Moteris iš praeities“

Bet, sakyčiau, choreografė mus labai gerai išminkė, todėl dabar nemažai kuriame ir patys. Lyja: Eglė Kančauskaitė mumis pasitiki, dėl to ir mes patys pradedame labiau pasitikėti savimi. Tai labai reikšminga spektakliui, nes jis reikalauja tiek iškalbos, tiek judesio, tiek vienas kito pajautimo.

Urtė: Yra viena scena, kur mes, merginos, keistuolių variantai po vieną. Kai pagalvoju, kada paskutinį kartą šokau solo Turbūt vaikystėje prieš veidrodį.

Bet Eglė labai metodiškai moka rasti kelią, duoda uždavinius, kuriuos atlikę nustojame galvoti apie tai, kaip atrodome per savo solo partiją. Aistė: Labai džiaugiuosi dėl šito darbo, nes manau, jog jis labai naudingas mūsų kursui. Tai kažkas visiškai naujo, nei iki šiol darėme - išmokome keistuolių variantai daug apie šiuolaikinio šokio discipliną.

Be to, kūrybinio proceso metu kiekvienas galėjome prasikrapštyti savo vidinį purvą ir jį išlieti. Šitaip pasirodė visiškai kita mūsų pusė.

Matas: Visi turime savo vidinį seksualumo, intymumo pradą, kurio dažniausiai bijome, jį varžome.

Vasariniai „keistuolių“ pašnekesiai

Žinoma, reikia daug drąsos, bet sukyla adrenalinas, noras šiek tiek paerzinti tiek žiūrovą, tiek kolegą. Man tai labai smagu. Džiugas: Labai įdomu, kad visi ganėtinai gašlūs dalykai, kuriuos darome, vyksta nevulgariai, sceniškai priimtinai, veržliai ir su savotiška ironija.

Tame atsiranda specifinė teatrinė keistuolių variantai, ir tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodytų purvina, tampa netgi gražu. Lyja: Tai nėra tik judesys dėl judesio — stengiamės atskleisti ir antikinę istoriją su tema, kuri, manyčiau, yra tikrai aktuali ir dabar.

Tai, ką mes improvizuojame, yra ganėtinai intymu, gilu, pakrapšto keistuolių variantai.

  1. Dvejetainiai variantai demo android
  2. Keistuolių teatras - naujienos
  3. Kaip veikia bitcoin vaizdo įrašas
  4. Lapkričio 4 d.
  5. В глазах Клушара вспыхнуло возмущение.

Nuostabu yra tai, kiek šis procesas turi įtakos kūniškai mūsų raiškai, kaip išmokstame savo kūną valdyti, jo keistuolių variantai. Jūsų darbuose vyrauja įvairovė, patys siūlote temas ir medžiagą, improvizuojate, kuriate — panašu, jog nuo pat studijų pradžios sulaukiate didelio savo mokytojų pasitikėjimo. Ar galėtumėte pasakyti, kad turite didelę kūrybinę laisvę? Diana: Mes turime visišką laisvę - esame skatiname siūlyti savo idėjas, kviestis režisierius.

Kartais man atrodo, kad tos laisvės net neišnaudojame iki galo.

Keistuolių teatras visai šeimai dovanoja kalėdinį spektaklį

Džiugas: Baik tu, išnaudojam! Viskas priklauso nuo to, kaip supranti tą laisvę. Juk galima laisvę suprasti kaip galimybę daryti absoliučiai bet ką, tačiau - ir kaip sugebėjimą dirbti tam tikroje temoje tam tikromis priemonėmis. Lukas: Man labai keista kalbėti apie laisvę.

Dabar tai labai madinga, bet man atrodo, kad remdamasis vien tik tuo, kaip pats ją supranti, būsi šiek tiek apie nieką.