Prekybos biblioteka. Ignalinos r. savivaldybės viešoji biblioteka


prekybos biblioteka užsidirbti pinigų internete 2c. k

Mieli skaitytojai, iki balandžio 27 dienos visoje Lietuvos teritorijoje paskelbtas karantinas. Nurodyto termino metu lankytojus aptarnausime tik nuotoliniu būdu.

prekybos biblioteka

Parengėme atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus: Ką daryti, jei norite grąžinti pasiskolintas knygas? Visą parą grąžinti pasiskolintas knygas galite į knygų grąžinimo dėžę, esančią prie bibliotekos vartų. Ar yra galimybė pasiskolinti knygas į namus?

prekybos biblioteka

Norint pasiimti knygas, reikia, kad skaitytojo pažymėjimas būtų registruotas I. Simonaitytės bibliotekoje. Jei pamiršote skaitytojo pažymėjimą šiais metais perregistruoti, tai padaryti galite telefonu Bibliotekos darbuotojai operatyviai pildys knygomatą naujomis knygomis.

Kviečiame pasinaudoti šia paslauga! Ką daryti jei turiu Libis skaitytojo pažymėjimą, tačiau nesu registruotas I.

prekybos biblioteka

Simonaitytės bibliotekoje ir prekybos biblioteka pasinaudoti Knygomatu? Libis skaitytojo pažymėjimą galite užregistruoti patys nuotoliniu būdu per www.

prekybos biblioteka oktavos prekybos forumas

Turite prisijungti prisijungimo vardas - Jūsų skaitytojo pažymėjimo numeris, slaptažodis - Jūsų Pavardė arba Jūsų sugalvotas, jei keitėtesekantis žingsnis - įeiti į savo profilį ekrano viršuje Jūsų Vardas Pavardėpasirinkti bibliotekų sąrašo peržiūrą, kuriose esate prisiregistravęs -usi ir rasite mygtuką "registracija naujoje bibliotekoje".

Pasirinkę iš sąrašo Klaipėdos apskrities viešąją I.

MINSKAS 2!Prekybos centras❤️

Simonaitytės biblioteką pateikite užklausą užsiregistruoti. Jūsų užklausa bus įvykdyta per 1 d. Ar knygomate esančios knygos dezinfekuojamos?

XIX a. Bene rimčiausiai visos lietuviškos ir lituanistinės spaudos rinkimo darbo ėmėsi m. Pirmojo pasaulinio karo įvykiai šį darbą gerokai pristabdė, o atkūrus Lietuvos valstybę nacionalinės bibliotekos steigimo reikalai iškilo visai kitoje plotmėje.

Taip, visos knygos nuolat, ne tik karantino metu, yra dezinfekuojamos bibliotekos dezinfekavimo kameroje. Biblioteka turi ir nuolatos prekybos biblioteka dezinfekcijai naudoja ozono generatorių.

prekybos biblioteka