Variantų žaidimas. instrukcija


Jurgeli meistreli - pirmas variantas

Tikslas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Žaidimo tikslas yra paskelbti karaliui matą t. Ėjimą ne pagal taisykles padaręs žaidėjas iš karto pralaimi. Kiti du galimi mačo rezultatai yra: lygiosios, kuomet tie patys ėjimai kartojasi bent tris kartus jap. Norint taip baigti mačą, abu žaidėjai privalo sutikti su tokia baigtimi.

kur galite užsidirbti pinigų ir internetu

Tuomet reikia suskaičiuoti visų turimų figūrų vertę: karaliaus vertė yra 0, bokšto ir rikio — 5, o visų kitų figūrų — 1. Žiūrima tik pradinė figūrų vertė, t.

Kaip žaisti Bingo?

Žaidėjas, surinkęs mažiau nei 24 taškus pralaimi, o jeigu abu turi daugiau nei 24 — lygiosios. Žaidėjas turi teisę ėjimo metu vietoje ant lentos esančios figūros pastūmimo atgaivinti figūrą iš nukirstų priešininko figūrų, tačiau yra keli apribojimai: atgaivinant negalima iš karto kirsti priešininko figūros; draudžiama atgaivinti pėstininką į žaidimo lentos vietą, kur variantų žaidimas iš karto matuoja priešininko karalių, tačiau kitos figūros gali būti taip atgaivinamos; atgaivinti figūrą į tą vietą, iš kurios kitą ėjimą neturėtų kur eiti; atgaivinti pėstininką ir pastatyti į stulpelį, kuriame jau yra to pačio žaidėjo neevoliucionavęs pėstininkas.

normalus uždarbis internete be investicijų kaip sukurti dvi tendencijų linijas

Dėl to, žaidžiant yra įprasta aukoti variantų žaidimas, kad būtų vietos jiems atgaivinti; negalima atgaivinimo metu evoliucionuoti figūros. Evoliucionavimas[ redaguoti redaguoti variantų žaidimas ] Šogyje figūros evoliucionuoja, kai patenka į evoliucionavimo zoną t. Rikis pasiverčia drakonu arkliu, bokštas — drakonu variantų žaidimas, o visos kitos figūros pavirsta auksiniu generolu.

pensininkai taip pat uždirba pinigus internetu variantas paprastas paaiškinimas

Karalius ir auksinis generolas evoliucionuotis negali. Virsmas nėra atskiras ėjimas, jis vyksta tuo pačiu metu, kai figūra įeina arba išeina iš zonos.

Miestelis užmiega — žaidimo kortelės

Virsmas vyksta, jeigu žaidėjas to nori, tačiau, jeigu įžengus ta figūra negali niekur eiti, tada ji turi pasiversti kita figūra. Figūra gali evoliucionuoti tik vieną kartą.

darbas internete dvejetainiais būdais

Nukirsta evoliucionavusi figūra tampa tokia pačia figūra, kokia buvo dar prieš evoliucionuojant.